Ім'я файлу: Календарний план (2).docx Розширення: docx Розмір: 44кб. Дата: 27.03.2021 скачати Пов'язані файли: Корекційна програма_ТПМ_2018_для МОН.docx 53 група Голянич М. ІНДЗ.docx 53 група Голянич М. ПЗ 3.docx 53 група Голянич ПЗ 1.docx 53 група Голянич ПЗ 2.docx 53 група Голянич ПЗ 7.docx 53 група Голянич ПР 6.docx 53 група Голянич Практична 4.docx 53 група Голянич практична 5.docx Календарний план (3 клас, 1 семестр) За підручником «Математика, 3» (автор Богданович М.В.) – Підручник для 3 класу загальноосвітнього навчального закладу / М.В. Богданович, Г.П. Лишенко. – К. : Генеза, 2014. – 176 с. : іл. Всього – 136 годин, 4 год на тиждень (І семестр – 56 год, ІІ семестр – 80 год)
І семестр
Урок №_ Математика (2 клас) Дата_____ Тема: Міри довжини. Міліметр. Співвідношення між одиницями вимірювання довжини. Розв’язування задач складанням виразу. Мета: ознайомити учнів з новою одиницею вимірювання довжини – міліметром; повторити перетворення іменованих чисел; вправляти у вимірюванні та кресленні відрізків; формувати вміння розв’язування задачі складанням виразу; вдосконалювати обчислювальні навички; коригувати процес порівняння, довільну увагу та розвивати словесно-логічне мислення; виховувати патріотичні почуття. Матеріали: таблиці, картки, підручник, конструктор LEGO (прямокутники синього та жовтого кольору). Хід уроку І. Вступна частина. 1.1. Організаційний момент. А) Привітання вчителя із дітьми. Вчитель: — Посміхніться і передайте часточку свого тепла один одному. Молодці, сідайте за парти, спинки рівненькі, руки на столах. Всі мають підручники та зошити партах? Молодці. Б) Перевірка присутності. 1.2. Нервово-психологічна підготовка учнів до уроку. А) Проведення фонетичної зарядки: Дихальна вправа «Виросту великим». Вихідне положення – стоячи прямо, ніжки разом. Руки спочатку піднімаються в сторони, потім вгору. При вдиху піднімаються на носочки і потягуються. На видиху руки опускаються, і дитина стає на ступні. При цьому він повинен говорити «Ух». 1.3. Перевірка домашнього завдання. ІІ. Основна частина. 2.1. Актуалізація знань учнів 1) Робота з таблицею «Сотні. Десятки. Одиниці» (читання чисел, з’ясування в кожному з них кількості сотень, десятків, одиниць). 2) Робота з картками – Яку геометричну фігуру вам нагадує табличка у картці? Як ми можемо виміряти довжину та ширину? Які міри довжини нам допоможуть? 2.2. Повідомлення теми та мети уроку. – Які ще одиниці вимірювання ви знаєте? – Сьогодні ми пригадаємо одиниці вимірювання довжини, які вже вам відомі та ознайомимось з новою одиницею вимірювання довжини – міліметром, проаналізуємо співвідношення між одиницями довжини. 2.3. Пояснення нового матеріалу. Проблемна ситуація – Для того, щоб виміряти будь – який предмет потрібні відповідні міри довжини. – Якими одиницями довжини ви будете користуватися, якщо потрібно виміряти: Довжину дороги або стежини? (кілометрами) Довжину і ширину кімнати?(метрами) Довжину олівця або лінійки? (сантиметрами) А довжину клітинки у вашому зошиті? (міліметрами) – Міліметр – десята частина сантиметра, сота частина дециметра, тисячна метра. – Чи потрібна ця одиниця довжини? Для чого? (Для точності вимірювання). Робота з таблицею Запис у зошитах: 1см = 10мм; 1 дм = 100мм; 1 м = 1000мм; 1 км =1000м. (з таблиці) Запишемо ще один рядок: 1м = дм = см = мм. 1м=10дм=100см=1000мм Перетворення іменованих чисел 2см 4мм =24 мм; 1дм2 см 5мм=125мм 2) Первинне закріплення робота з підручником робота з конструктором LEGO: виміряти довжину синіх та жовтих прямокутників. – Що символізують ці кольори для нашої країни? – Об’єднайтесь у пари за кольором нашого прапора робота в парах: показати сусідові по парті на лінійці:1 дм; 1 см; 1мм; 5мм; 10мм; 2см5мм; 10см4мм. креслення відрізків (зміст завдання подано в підручнику) Фізкультхвилинка (уявна подорож до пшеничного поля під синім небом) 2.4. Узагальнення та повторення вивченого. Самостійна робота (завдання з підручника) Робота над задачею (таблиця) Складання, аналіз та розв’язування задачі. АС=290 м ВС -?, на 80 м менша АВ-?, на 50 м більша Розв’язання: 290-80+50= 260(м) Відповідь: відстань від будинка до дерева 260 метрів. ІІІ. Заключна частина. 3.1. Підведення підсумків. Фронтальне опитування дітей на за темою уроку (Що сподобалось? Чи все зрозуміло? і т. д.) 3.2. Домашнє завдання: виконати креслення відрізків. 3.3. Оцінювання. Вчитель оцінює роботу не тільки кожного учня, але й класу загалом. 3.4. Створення установки на відпочинок. Вчитель: — Діти, давайте дружно встанемо з-за парт та поставимо ноги на ширині плечей, тіло розслаблене. Встаємо на носочки – вдих та плавно опускаємося на п’ятки – видих (3 – 5 разів). Вчитель: — Усім дякую за урок. |