Ім'я файлу: ми діти планети здоровя.docx Розширення: docx Розмір: 19кб. Дата: 12.10.2023 скачати Пов'язані файли: Тема 1. Вступ до філософії. Історичні типи світоглядів..docx ЕССЕ.docx geogr._transportu_kurs_lekciy (1).docx Реферат.docx Титульній лист та календарний план індивідуального завдання з п urfiz177.doc ПЗ+СР У (а) 21, У (н) 22, УФ 21 1 сем. 19-20 ст.rtf Індивідуальні завдання (4) (2).docx Лекція 1.pptx Практична робота 1 (приклад) (1).docx Тема_12_Ничипоренко_Юлія_9121_Ситуаційні_задачі (2).docx Дидактична гра.docx Ми – діти планети Здоров’я! Мета:продовжувати розширювати знання про те, що здоров’я – найбільший скарб людини; розвивати уявлення про здоровий спосіб життя, його складові, закріплювати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; корегувати свідомість вихованців щодо необхідності ведення здорового способу життя; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я, зважаючи на його цінність і значущість для людей. Обладнаня: наліпки для творчості( хмаринки, сонечко); гумовий м’яч синього кольору «Планета здоров'я»; папірці для нотаток; олівці; ноутбук; чарівна скринька. Хід заняття. І Організаційна частина. Вихователь. Здрастуй небо блакитне! Здрастуй,сонечко світле! Здрастуйте, квіти розквітлі! Здрастуйте, діти привітні! Гра « Компліменти» Діти сидять на своїх місцях, по черзі беруть товариша за руки і дивлячись йому у вічі, говорять компліменти. Помінятися місцями з тим, хто: Сьогодні поснідав; Робив ранкову зарядку; Має гарну зачіску; Уважає, що він щасливий. Зараз почувається здоровим на всі 100% Який маєте настрій? Якщо у вас гарний настрій, то візьміть сонечко, що усміхається, а якщо поганий – то хмаринку. ІІ Повідомлення теми і мети виховного заняття. - Тема нашого виховного заняття « Ми – діти планети Здоров'я» - Сьогодні ми поговоримо на нашому занятті про здоров'я. На занятті ми з'ясуємо, що таке здоров'я та його ознаки, поговоримо про здоровий спосіб життя. Діти ми з вами зараз повторимо правила поведінки на занятті: - Поважати один, одного. - Дотримуватися правил «Підведеної руки». - Сидіти тихо. - Уміти слухати. - Говорити по черзі. ІІІ. Основна частина. 1. А тепер давайте разом з вами ми складемо девіз нашого заняття з цих літер. Д З О Р В’ О Я (ЗДОРОВ’Я ) Діти складають слово. Що таке здоров'я ? Чи можете ви сказати про себе: «Я здоровий»? Здоров'я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад. 2. Декламування вірша: «Хто здоровий, – той сміється» Хто здоровий, – той сміється, Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини, Це ж чудово для людини! Хто здоровий, той не плаче, Жде його в житті удача. Він уміє працювати, Вчитись і відпочивати. Хто здоровий – не сумує, Над загадками мудрує, Він сміливо в світ іде Й за собою всіх веде! Бо здоров’я – це прекрасно, Здорово, чудово, ясно! І доступні для людини Всі дороги і стежини! Зрозуміло, всім відомо, Як приємно бути здоровим, Тільки треба знати, Як здоровим стати. - Що треба робити, щоб бути здоровим? - Чому необхідно берегти здоров’я? 3. Робота в парах. Гра « Місце де я почуваюся щасливим» Намалюйте схематично те місце де вам подобається бувати. Розкажіть про це місце. Порвіть цей папірець. Відновіть те що порвали. Кому це вдалося зробити? Чи це можливо? Вам шкода було рвати цей папірець? Уявіть, що папір – це ваше здоров'я. Чи вдасться вам його відновити, коли ви його втратите? (Міркування дітей) Висновок. Здоров'я – безцінний дар, що легко втратити та, найчастіше, неможливо повернути. Гра « Шкідливі й корисні звички» Діти стають у коло. Вихователь тримає в руках Пухнастика й починає гру. Корисна звичка їсти миті овочі. Передає Пухнастика наступному дитяті. Коли всі діти назвали корисні звички, вихователь бере до рук Мікробчика, говорить: Шкідлива звичка палити. Вправа «Найголовніша людина на Землі» Перевіримо, чи вмієте ви берегти таємниці. У мене є чарівна скринька, заглянувши до неї, ви зможете побачити найголовнішу людину на Землі. Про побачене не можна нікому говорити. Домовились? ( Діти по черзі заглядають у чарівну скриньку, де лежить звичайне люстерко.) Тепер, коли ви всі заглянули до чарівної скриньки, я дозволю вам відкрити секрет. Кого ви там бачили? Хто найголовніша людина на Землі? ( Відповіді дітей.) Так кожен з нас – головний і неповторний. Кожну людину потрібно любити, цінувати й оберігати. Що для людини найцінніше? (Здоров'я.) VІ Підведення підсумку. Чи сподобалося вам заняття? ( Відповіді вихованців.) Гра «Мій настрій» - Якщо маєте гарний настрій, і надалі вестимете здоровий спосіб життя, то візьміть свої сонечка прикріпіть їх до усміхненого сонеска. - Якщо у вас настрій зіпсувався, і на занятті вам було не цікаво, то візьміть хмаринку і прикріпіть її до великої хмаринки. Гра « Продовж речення» У кожного з вас є надувна кулька. Візьміть кульку, подаруйте її товаришеві та нашим гостям, скажіть, за що ви їм сьогодні вдячні. Я починаю: « Оксанко, я тобі вдячна за те, що ти була толерантною!» Пісня у виконанні дітей « А я бажаю вам добра» - На цьому наше заняття закінчено. Дякую всім дітям за роботу, а гостям – за увагу. Мені було дуже приємно з вами працювати. З добувайте нові знання, робіть правильний вибір. |