Розробки заходів та уроків з англійської мови

[ виправити ] текст може містити помилки, будь ласка перевіряйте перш ніж використовувати.

скачати

Ігри, що враховують гендерні відмінності хлопчиків і дівчаток
Гра «Build sentences »
Учитель пропонує дітям об'єднати за змістом наступну комбінацію слів: a doll, a car, dress, drive, beautiful, toy, favourite. Потім вчитель дає завдання скласти речення з отриманими словосполученнями. Можливі варіанти комбінацій слів для дівчаток: a doll, dress, beautiful; можливі пропозиції: I like my doll. It is beautiful. It has many dresses. Можливі варіанти комбінації слів для хлопчиків: a car, drive, beautiful; можливі пропозиції: I like playing with cars. I can drive my car. It is new.
Гра «What is beautiful?»
Учитель називає слово і просить дітей намалювати ті предмети, які, на їх погляд, є гарними. Гендерні відмінності у цьому разі виявляються при виконанні завдання. Оскільки у дівчаток і хлопчиків різні уявлення про те, що є красивим, то й малюнки в них за своїм змістом будуть сильно відрізнятися - у дівчаток ляльки, квіти, а у хлопчиків це можуть бути машини, солдатики і так далі.
Гра «What do you imagine?»
Вчитель просить учнів розслабитися, закрити очі. У цей час учитель ставить музику будь-якого жанру. Під час прослуховування діти повинні представити картинку про цю пісню. Потім діти повинні сказати кілька пропозицій про те, що вони представляли, слухаючи цю пісню.

Гра «If I were a ... I would ... »
Учні повинні сказати про те, щоб вони зробили, якби були ким-небудь.
Наприклад, If I were a divsident I would be very rich. Ця гра сприяє вираженню власних думок з того чи іншого питання.
Гра «Retell the story »
Дана гра проводиться після прочитання дітьми певного тексту. Діти повинні добре розуміти суть тексту. Потім дається завдання переказати цей текст від імені різних героїв: журналіста, пліткаря, маленьку дитину, лиходія і т.д.
Гра «Find the definition »
Учням пропонується поєднати слово з дефініцією. Наприклад,
a doll it helps us to know more
a car girls like to plays with it
a book boys usually play with it
Гра «Odd one out »
Учням необхідно викреслити зайве слово. Наприклад,
· Volleyball, flowers, sports, football
· Cucumber, tomato, banana, onion

Соціально-рольові ігри, спрямовані на розвиток у дітей якостей мужності і жіночності
Гра «Meeting a new friend»
На початку гри вчитель-ведучий звертає увагу дітей на різні варіанти вітання у чоловіків і жінок в Росії і в Англії. Жінки при вітанні, як правило, цілують один одного в щоку, а чоловіки обмінюються рукостисканням. Далі вчитель просить привітатися дівчинку з дівчинкою, хлопчика з хлопчиком, а потім дівчинку і хлопчика, дотримуючись прийняті правила.
Гра «We have a holiday!»
Така гра може проводитися в процесі підготовки до свята. Дітям пропонується розповісти, як вони готуються до свята, що саме вони вміють робити. Можливі варіанти відповідей дівчаток: I can sew. I can decorate the room. Можливі варіанти відповідей хлопчиків: I can help you. I can carry the bags.
Гра «What I like doing?»
Учитель пропонує дітям розповісти про те, що їм найбільше до вподоби, про улюбленому виді спорту, про улюблену іграшку. Можливі варіанти відповідей дівчаток: I like playing with dolls. I like cooking. Можливі варіанти відповідей для хлопчиків: I like driving. I like to swim.
Гра «Welcome to Mr. Brown! »
Учням заздалегідь лунають ролі: тато, мама, діти містера Брауна, гості. Суть гри: сім'я містера Брауна повинна зустріти гостей, запросити їх за стіл і пригостити смачною вечерею. Під час цієї гри діти повинні вести себе культурно, слідуючи етикету.
Конспект уроку з англійської мови
I like living here
Тема уроку: I like living here
Цілі: Практична: 1) ознайомити і закріпити лексичний та граматичний матеріал (конструкція there is, are)
2) удосконалювати фонетичні та лексичні навички
3) формувати навички усного монологічного мовлення
Освітня: підвищувати філологічний кругозір учнів
Розвиваюча: розвивати психічні процеси
(Пам'ять, увага, мова).
Виховна: виховувати шанобливе ставлення до малої Батьківщини.
Обладнання: опорні схеми, роздатковий матеріал.
Структура уроку:
1. Орг. момент
Постановка цілей
2. Мовна зарядка
3. Семантизація лексики:
а) пошук інтернаціональних слів;
б) фонетична відпрацювання слів;
в) знаходження еквівалентів.
4. Ознайомлення з конструкцією «there is, are»:
а) пояснення правил;
б) фон, відпрацювання конструкції;
в) виконання вправ на підстановку;
г) виконання вправ на розширення;
д) гра «Тhere is, are»;
е) побудова речень з конструкцією «there is, are».
5. Підведення підсумків.
Оцінка діяльності учнів.
Інформація про домашнє завдання.
Good morning boys and girls! Take your seats. Who is on duty today? Stand up, please. What is your name? What date is it today? What day is it today? Who is absent today? Thank you very much. Sit down, please.
And now answer my questions.
Questions for girls:
1) Do you have a doll?
2) Do you like to cook?
3) Do you like flowers?
4) Do you a sister?
Questions for girls boys:
1) Do you like sports?
2) Do you have a dog?
3) Do you go to school?
4) Do you have a family?
Boys, now I will show you some words and you should translate them. Of course, if you know. Girls, you should just to repeat after me.
Church
Theatre
Stadium
Supermarket
Park
Cinema
School
Pet shop
Computer center
Swimming-pool
Well done! Bow I will give you the task. You should match a word with the transcription.
Сьогодні на уроці ми з вами дізнаємося про те, як правильно сказати по-англійськи, що щось десь знаходиться. Для цього нам знадобиться конструкція «there is, are». Repeat after me, please. Перекладається вона як «є, є, знаходиться».
Now I will give tables with the rule for boys and some gr. sentences for girls. You should read it and then you are to tell me the rules of using the construction «there is, are».
OK. Who can retell the rules?
Let's read the next sentences:
There is a park in our town.
There are some schools in our town.
There is no cinema in our town.
Is there a pet shop in our town?
Are there any supermarkets in our town?
Yes, there is.
No, there is not.
Yes, there are.
No, there are not.
Well done! Now I will give you the next task. Girls, you are to choose IS or ARE. Boys, you are to correct the mistakes.
E. g. There (is, are) a park in our town.
There is a parks in our town.
Look at the blackboard, please. You see a sentence: There is a ... book on the table. You should put in an adjective after the word «book».
Now let's play! There is something in my hand. You are to name it.
The last task for you. Try to tell something using these words and «there is, are».
Thank you for the lesson. You have some marks. They are ... H / w: You should write down 4 sentences about your town. The lesson is over. Good bye.
Конспект уроку з англійської мови
I advise you ...
Тема уроку: I advise you ...
Цілі: Практична: 1) закріпити лексичний та граматичний матеріал
2) удосконалювати фонетичні та лексичні навички
3) формувати навички усного та письмового мовлення
Освітня: підвищувати філологічний кругозір учнів
Розвиваюча: розвивати психічні процеси
(Пам'ять, увага, мова).
Виховна: виховувати шанобливе ставлення до малої Батьківщини.
Обладнання: опорні схеми, роздатковий матеріал.
Структура уроку:
1.Орг. момент
Постановка цілей
2. Фон. зарядка
3. Мовна зарядка
4. Виконання вправ з формування лексичних навичок:
а) Гра «Розрізані слова»
б) Гра «Виправ помилки»
5. Виконання вправ з формування граматичних навичок:
а) Гра «Кинь м'яч і скажи»
б) виконання вправ за ступенями порівняння прикметників
в) опис картинок
6. Підведення підсумків.
Оцінка діяльності учнів.
Інформація про домашнє завдання.
Good morning boys and girls! Take your seats. Who is on duty today? Stand up, please. What is your name? What date is it today? What day is it today? Who is absent today? Thank you very much. Sit down, please.
Look at the blackboard and repeat after me:
Museum
Theatre
Beautiful
Comfortable
Convenient
Expensive
Popular
Well done!
And now answer my question: "How are you today?" Thanks.
So today we will play. Ви повинні розділитися на 2 команди. Вони будуть представляти туристичні агентства. Уявіть, що до нас скоро приїдуть іноземні гості. Давайте згадаємо все, що ми можемо сказати про своє місто.
So the first task "Cutting". Ви повинні з'єднати склади в слова і потім прочитати їх.
The second task. Girls, you should put in the letter. Boys, you should correct the mistakes in the words.
Now we will play with the ball. I will give it to you and tell you an adjective. Then you are to name the comparative and superlative degrees.
Well done! I will give you cards. You are to write down the degrees of these adjectives.
So I have the next task for you. Somebody should come to me and take the card. You should read the sentence and translate it.
Now I give your pictures. And then you should describe them.
Well done! Thanks for the lesson. You were very active. H / w: you are to repeat all the words and gr. rules. Good bye.
Конспект уроку з англійської мови
More about my family
Тема уроку: More about my family
Цілі: Практична: 1) закріпити лексичний та граматичний матеріал
2) удосконалювати фонетичні та лексичні навички
3) формувати навички усного та письмового мовлення
Освітня: підвищувати філологічний кругозір учнів
Розвиваюча: розвивати психічні процеси
(Пам'ять, увага, мова).
Виховна: виховувати шанобливе ставлення до сім'ї
Обладнання: тексти
Структура уроку:
1.Орг. момент
Постановка цілей
2. Фон. зарядка
3. Мовна зарядка
4. Дотекстовий етап.
«Вгадай про що цей текст?»
5. Текстовий етап
Відповіді на питання
6. Післятекстові етап
Розповідь про свою сім'ю
6. Підведення підсумків.
Оцінка діяльності учнів.
Good morning boys and girls! Take your seats. Who is on duty today? Stand up, please. What is your name? What date is it today? What day is it today? Who is absent today? Thank you very much. Sit down, please.
Look at the blackboard and repeat after me:
Family
Biology
Surname
Computer programmer
Father
Mother
Teacher
Student
And now answer my questions.
Do you have a mother?
Do you like to cook?
Do you like flowers?
Do you a sister?
Do you like sports?
Do you have a dog?
Do you like a brother?
Do you have a family?
Now I will give you texts. Please, read the title of this text and tell what this text is about.
Read this text and then answer the questions:
1) What is your name?
2) How old are you?
3) Is your family large?
4) How many are you in the family?
5) Do you have a sister or a brother?
6) What are your parents?
So I have the next task. Try to tell about your family.
Boys and girls, answer my question. What do you usually do at home?
Well done! Thanks for the lesson. You were very active. H / w: you are to repeat all the words and gr. rules. Good bye.
Text "More about my text"
Hello! My name is Alex. My surname is Sidorow. I am 10 years old. I want to tell you about my family. My family is large. I have got a father, a mother, a sister, a brother and a grandmother. My mother is a teacher of biology. She likes to cook. My father is a computer programmer. He likes to play the guitar. My brother and sister are students. They always read books. My grandmother likes to knit.
I love my family.
Сто до одного «Ігри та іграшки»
Мета: активізація лексики за темами «Ігри» та «Іграшки»; актуалізація вивчених мовних структур; закріплення навичок граматики.
Обладнання: всі відповіді зображені на листочках і прикріплені до дошки по порядку (по ходу гри помічник перевертає картки зображенням вгору і підраховує очки, записуючи їх на дошці); призи, зроблені самими хлопцями.
Хід заходу
-Good morning, boys and girls! Today we'll play the game "One hundred to one".
-We have got two teams: Black Horses and White Mice. Introduce yourselves, please.
Капітан представляє всіх гравців.
- Уважно слухаємо правила гри. По одному учаснику з кожної команди виходять і відповідають на питання. Право відповіді буде у тієї команди, яка назве верхню строчку.
- Let's start. The first games is! Перші учасники - come here! Listen to the question and ring the bell. Зателефонуйте в дзвоник, якщо знаєте відповідь.
I. What do children do in the park? (Children ride a big wheel.) Варіанти відповідей (представлені картинками):
a) ride on merry-go-round (57)
b) ride a big wheel (30)
c) swing (10)
d) play tag (2)
e) roller-skate (1)
Учасники команди відповідають до тих пір, поки не допустять помилку. У цьому випадку хід переходить до іншої команди з бліцопитування.
Рахунок виносять на дошку.
- Let's clap to them!
- So, we have a rest and we can recite poems and sing songs. Вчитель організовує музичну паузу. Співають всі учасники.
I like to ride a bicycle,
I like to ride a bike,
I want to ride my bicycle,
I want to ride my bike.
- Thank you! Now we'll have the double game. All your points will double (подвояться). Другі учасники, come here! Listen to the question and ring the bell.
2. What does she do at home?
Варіанти відповідей (представлені на картинках).
a) plays board games (42)
b) watches television (29)
c) plays snakes and ladders (21)
d) plays the piano (5)
e) reads books (3)
Враховується граматична правильність відповіді: She plays board games.
- Weli, the team № ... has ... points. Let's have a rest! Let's recite poems. Два учні розповідають вірш "We like to play".
- Thank you very much. The next task for you is the triple game. All your points will increase in 3 times (збільшаться в З рази). Треті учасники, come here! Listen to the task.
3. What colour is the pig? (The pig is pink.)
Варіанти відповідей (представлені кольоровими картками):
a) pink (71)
b) grey (19)
c) brown (5)
d) yellow (4)
e) white (1)
- So, the winner is the team № ... Thank you. Clap your hands!
- Let's play the contrary game (гру навпаки). Listen to the task.
- Порадившись всією командою і вирішіть, яку відповідь буде найменш популярним. На обмірковування вам дається одна хвилина.
4. What or who can be white? (A hare can be white.)
Варіанти відповідей:
a) hare (100)
b) cat (200)
c) mouse (300)
d) car (400)
e) horse (500)
-So, the team № ... is the winner. Clap your hands!
-Let 's play the final game. Один учасник виходить, другий відповідає на запитання. Потім перший учасник виходить і відповідає на ті ж питання. Повторюватися можна - в цьому випадку команда голосно грюкає і потрібно сказати щось інше. Разом обидва учасники повинні набрати 200 очок. Let's start.
Питання:
1.What colour is a mouse?
2.Who is funny?
3.What do we ride on?
4.Where do you play?
5.What toy begins with
Передбачувані відповіді і бали:
1. 1. grey (50)
2.white (39)
3.red (6)
4.black (4)
5.yellow (1)
2. 1. monkey (60)
2.penguin (28)
3.frog (7)
4.chicken (3)
5.Pig (2)
3. 1. horse (45)
2.bike (32)
3.scooter (12)
4.pony (8)
5.merry-go-round (3)
4. 1. on the playground (38)
2.in the park (21)
3.at home (19)
4.in the zoo (13)
5.on the farm (9)
5. 1. cat (35)
2.computer (28)
3.kitten (23)
4.cow (9)
5.car (5)
Перший учасник відповідає на питання, помічник відзначає його варіант відповіді. Після цього підраховуються очки. Потім виходить другий учасник і відповідає на ці ж питання. Команда допомагає визначити названі слова оплесками. Кожному учаснику дається 30 сек.
- Excellent! You have more than 200 points! You have won! Clap your hands and step your feet! Now let's sing a song "I Have Ten Little Fingers" together.
I have ten little fingers
And they all belong to me.
I can make them do many things.
So would you like to see?
I can shut them up tight.
I can open them wide.
I can put them together
Or make them all hide.
I can make them jump high.
I can make them jump low.
I can fold them quietly
And hold them just so.
Потім вчитель підводить підсумки, оголошує переможця.
Цветик-семицветик «Сім'я»
Цілі: вдосконалення навичок монологічного мовлення з теми «Сім'я»; актуалізація граматичних навичок; тренування навичок діалогічного мовлення.
Обладнання: малюнки із зображенням різних людей для розігрування діалогів; транскрипційні значки; квіточко-семицветик; набірне полотно.
Хід заходу
I. Організаційний момент
-Good morning, boys and girls! I am glad to see you.
-Сьогодні на уроці у нас незвичайна квітка. Подивіться, його пелюстки різного кольору. Який же це квітка? Правильно, це квітка з казки «Квіточка-семицветик». Звичайно, це не той самий квітка, але він теж чарівний. На кожному з його пелюсток написано завдання, і, я Думаю, ви зможете їх виконати. У квітки сім пелюсток, і у нас з вами буде сім завдань. Той, хто краще за всіх виконає завдання, отримує право відірвати одну пелюстку.
П. Проведення конкурсів
Конкурс I. «Синій пелюстка»
На дошці розвішані різні транскрипційні значки вивчених англійських звуків. Завдання для учнів: назвати звуки і скласти з них слова на тему «Сім'я». Учні по черзі виходять до дошки і складають слова зі звуків, розташовуючи їх на набірному полотні.
Конкурс 2. «Червоний пелюстка»
Учитель показує різні звуки і пропонує учням назвати англійські слова з цими звуками: [е] - seven, red, pen, rest; [se] - cat, black, family, Sam, parrot; [r] - grandfather, grey, brother, relative, etc.
Конкурс З. «Жовтий пелюстка»
- It is interesting to know what relatives you have. Who is ready to start?
Учитель пропонує учням розповісти про свою сім'ю. Учитель може ускладнити завдання і запропонувати учням не тільки називати членів своєї сім'ї, але й назвати їх імена, вік, улюблені заняття.
Конкурс 4. «Коричневий пелюстка *
- It's time to do the next task. You will get the card with three word combinations. Ask the questions to your friends using Present Indefinite.
Вчитель роздає картки з різними словосполученнями. Словосполучення в усіх учнів різні. Завдання для учня: скласти питання і поставити їх своїм однокласникам, використовуючи даний невизначений час.
Орієнтовна картка:
Те help about the house, to buy butter and milk, to write a letter to Granny.
Передбачувані питання:
Who helps about the house?
Do you go to the shop every day?
Do you write a letter to your Granny every month?
Конкурс 5. «Білий пелюстка»
- Наступне завдання - це гра «Розкажи про свого друга». Let's play the game "Tell me about your friend". I want you to be attentive and active.
Учитель пропонує учням прослухати пропозиції, змінити їх і розповісти про свого друга.
1.I don't live in Moscow. (My friend doesn 't live in Moscow.)
2.I want to visit London. (She wants to visit London.)
3.We are proud of our family. (He is proud of his family.)
4.They like to go to the park. (He likes to go to the park.)
5.I visit this garden every week. (Jake visits this garden every week.)
6.I like this cat very much. (She likes this cat very much.)
7.I don't do my homework in the morning. (My friend doesn't do her homework in the morning.)
Конкурс в. «Фіолетовий пелюстка»
- The next task for you is to work in pairs and act out the dialogues. The topic of your dialogue will be "My friend's family". You have three minutes to divide into pairs and choose the picture.
Учні діляться на пари і розігрують діалоги по темі «Сім'я мого друга». Учитель дає учням час на вибір картинок і складання діалогу. Діалог повинен включати вітання і 4-6 питання. Приблизний діалог: ~ Hello, Mike!
- Hello, Helen!
- Have you got a friend?
- Yes, I have. His name is Nick.
- How old is he?
- He is nine years old.
- Is his family large?
- No, his family is not very large. He has got a father, a mother and a brother.
- Has he got an aunt or an uncle?
- He has an aunt and two uncles.
- Does he love his family?
- Yes, he does. He loves his family very much.
- Do you like your friend?
- Yes, I do. He is a real friend.
- Thank you. Good-bye.
- Good-bye.
HI. Підведення підсумків уроку
- Our time is over. Thank you for your work. We recited the poems, asked and answered the questions, acted out the dialogues, sang and played a lot. Good-bye, boys and girls!
День матері
Цілі: вдосконалення навичок виразного розповідання віршів; тренування монологічного мовлення; стимулювання інтересу до вивчення іноземної мови.
Обладнання: малюнки дітей (портрети мам, сестер, бабусь); квіти; кулі; іграшки тварин для гри «Де це?".
Хід заходу
- Today we shall have a lot of guests. They are our nearest and dearest. You can see your mothers here. I think you are glad to see them and they are happy to see you.
Учитель вітає дітей та їх батьків і каже дітям, що проведене захід присвячується свята «День 8 березня». Учні оформляють класну кімнату кулями, квітами і малюнками (портретами своїх мам, сестер і бабусь). Учні по черзі розповідають вірші і виконують пісні. Довгі вірші розучують і розповідають кілька учнів по 4 рядки кожен. Після виконання художніх номерів вчитель організовує ігри, в яких беруть участь діти та їхні батьки.
-You have learnt some poems. Let's listen to you. Who will start?
My mother
Who said "Goodnight",
When 1 was a child?
My mother.
Who dressed my dolls in clothes so gay
And showed me often how to play?
My mother.
Who ran to help me when I fell
And who could funny stories tell?
My mother.
Who sits at my head when I am in bed?
My mother.
Who is so nice, who is so kind,
Another so dear you'll never find?
My mother.
Mother
A mother has so many things to do,
From washing, ironing, cleaning to tying a shoe.
When they forget to wash their faces clean,
And their clothes are the muddiest you've ever seen,
Who repairs the clothes and scrubs them like new?
Of course, that is what a Mother will do.
Who becomes a doctor or the nurse when they are ill,
Applying a bandage or giving them a pill?
Who becomes a detective to find a toy or a book?
For missing things she must look and look.
Who becomes a listener to every broken heart,
To every accomplishment that a child makes?
Who scolds their children when they are naughty
Or reminds them of God when they are too haughty?
Who tends her family with love and patience, too?
Of course that is what a Mother will do.
(By Jeff Greener)
- I think you love your mothers very much. It's time to listen to your stories about your mothers.
Учитель пропонує учням уявити свої розповіді про своїх мам. На дошці вивішуються малюнки дітей - портрети мам.
Приблизний розповідь:
My mother is a nice woman. Her name is Anna Ivanovna. She is 30 years old. She is a doctor. My mother has blue eyes, black hair and a red mouth. She is not tall. My mother is thin. She is a beautiful woman. My mother is kind and clever. She is my best friend. She tells me funny stories and read a book every evening. I love my mother very much.
Goodnight, Father!
Goodnight, Mother!
Kiss your little son!
Goodnight, sister!
Goodnight, brother!
Goodnight, everyone!
- You can recite the poems very well. Do you know any songs about the holiday? Let's sing it all together.
Учні хором виконують пісню, присвячену святу.
My Dear Mummy
My dear, dear mummy!
I love you so much.
I want you to be happy
On the eighth of March.
Be happy, be happy
On the eighth of March,
Be happy, be happy
On the eighth of March.
When do you usually get up? Do you like to go to school?
Now let's find out if Kate likes to go to school or not.
На сцену виходять дві учениці і розігрують сценку 'Sleepy Kate ".
Mother
Dear Kate! Don't be late!
Wake up! It's seven o'clock sharp!
Kate
Oh, Mummy, dear!
I can hardly hear what you say.
Please let me stay in my bed.
I'm a sleepy head.
Mother
Sleepy Kate! You are late!
Get up! It's eight o'clock sharp!
Kate
Oh, Mummy, please, leave me in peace.
My eyes are shut. I can't get up.
Mother
Lazy Kate! I can't wait!
Please get up! It's nine o'clock sharp!
Kate
It's Monday today. Such a difficult day!
I'm so stressed and a bit dedivssed,
And I need some rest to be at my best.
Mother
Shameless Kate! Listen what I say!
It's nearly nine and a quarter!
I'll bring a bucket of water and pour it out of pail
As all my words and actions fail.
Kate
Please, don't, don't, don't! It's time for me to go.
- Our boys and girls like to play. Now we shall play different games and your mothers and fathers will take part in them.
Учитель проводить ігри за участю учнів та їх батьків.
Гра «Де це?"
Ведучий (один з учнів) виходить за двері. У цей час його мама ховає предмет у кімнаті. Коли ведучий повертається, інші діти допомагають йому знайти предмет, даючи інструкції англійською мовою.
Гра «Ми вам скажемо і покажемо»
Батьки і діти стають навколо вчителя по колу на невеликій відстані. Гравці домовляються про словах і рухах, які вони будуть виконувати. Кожному слову або словосполученню відповідає який-небудь рух.
Наприклад:
Hello! - Учасники гри присідають.
One - йдуть по колу проти годинникової стрілки.
Two - йдуть по колу за годинниковою стрілкою.
Good-bye! - Піднімають руки вгору.
Гра «Що змінилося? *
Учасники гри сідають у коло. Ведучий виходить із кімнати. У цей час гравці міняються місцями. Ведучий повертається, і гравці хором задають питання: "Who is out?"
Повернувшись ведучий повинен посадити всіх на колишні місця.
- Thank you for your poems and songs, my dear children. I hope that your relatives liked our concert very much. I want you and your mothers to be happy and healthy. See you next week. Good-bye, boys and girls.
Мої улюблені іграшки
Цілі: закріплення лексичних навичок з теми «Іграшки»; тренування навичок діалогічного мовлення; вдосконалення навичок виразного розповідання віршів.
Обладнання: іграшки тварин; коробка; картинки із зображенням різних іграшок.
Хід заходу
I. Організаційний момент
-Good morning, children! (Good morning, Марія Петрівна!)
-I am glad to see you, (We are glad to see you too.)
- How are you? (We are fine, thanks. And how are you?)
- I'm fine, thank you. Who is absent today? (All pupils are divsent.)
- Today we shall play with our toys, recite poems and sing songs. Учитель вітає дітей і пропонує виконати різні завдання індивідуально і по командах.
П. Виконання завдань Завдання I
- Listen to the poems, please. I shall read them in Russian and you will guess the names of the animals. Be careful.
Учитель пропонує дітям провести розминку: діти прослуховують вірші вчителя і доповнюють їх назвами вивчених тварин.
Зразкові вірша:
Довелося якось мені Покататися на слоні. У слона спина сильна, Elephant - кличуть слона.
Курка і півник Бігали по вулиці. Півня назвали - cock, Hen - назвали курку.
У зоопарку розсмішити усіх зуміють мавпочки. Постарайтеся не забути: Мавпа значить monkey.
Хоч ти в Африці і не був, Все одно корисно знати, Що верблюда словом camel По-англійськи треба кликати.
Спить взимку в барлозі ведмедик, Солодко спить кудлатий bear. З ним римується зайчик, По-англійськи заєць - hare.
Шкандибає качка так, Ніби тягне важкий тягар. По-англійськи качка - duck, Ну а гусак і зовсім - goose.
Пес біг за кішкою слідом, Але впіймати її не зміг. По-англійськи кішка - cat, А собака буде dog.
Хто в траві шарудить в саду? А хто плаває в ставку? Ну-ка відгадай, подружка! Mouse - миша, frog - жаба.
Завдання 2. Гра "Guess"
- Now I want you to divide into two teams. You will ask and answer the questions about the toys and find out what toys your classmates have or haven't got.
Учні діляться на 2 команди, які шикуються навпроти один одного. Кожна дитина отримує картинку із зображенням іграшки. По черзі члени команд задають питання своїм суперникам. Учитель оцінює правильність заданих питань і відповідей.
Зразкові питання і відповіді:
Have you got a train (a plane, a cat, a dog, a doll, a ball)?
(Yes, I have. No, I haven't.)
Завдання 3
- Do you like to play? What toys do you like to play with? I have many toys in the box. If you guess a toy, I shall put it on my table.
Вчитель демонструє дітям коробку, в якій містяться різні іграшки. Якщо учні вгадують, яка іграшка є в коробці, вчитель виставляє її на стіл.
Зразкові питання і відповіді:
Is it a ball? Yes, it is. / No, it is not.
Завдання 4
- Have you got many toys at home? Do you like to go to the shop? I shall be a shop-assistant. You will go to the shop and choose a toy to buy.
Вчитель запрошує дітей пограти у гру «Магазин іграшок». Для гри використовуються іграшки, виставлені на стіл з коробки під час виконання попереднього завдання. Роль продавця може виконувати як вчитель, так і учень.
Приблизний діалог покупця і продавця:
-Good morning!
-Good morning!
- Can I help you?
- I like this red cat.
- Take it, please.
-Thank you very much.
-You are welcome.
Завдання 5
- Now you will tell us about your favourite toys. Tell us about its colour, its size, what you like to do with your toys.
Учитель пропонує учням уявити свої розповіді про улюблених іграшках, які заздалегідь підготовлені дітьми вдома. Також учні можуть принести з дому свої іграшки.
Приблизний розповідь:
I have got many toys. I have got two hares, three bears, four balls and one elephant. But I like to play with my doll. Her name is Lucy. My doll is big and nice. She is pink. She has got a red dress. Lucy can say "Mama". I like to play "Mothers and Daughters" with my doll.
Завдання 6
- Do you know many poems and songs about your favourite toys? I want you to go to the blackboard and recite the poems and sing songs to your classmates.
Учні розповідають вірші та виконують пісні на тему «Іграшки».
Look at my toys! Look at my wonderful toys! A doll and a ball and a plane. A top and a big blue train.
I have got a car and a drum. I have got a nice big ball. I have got a kite. I have got a ball. How I love them all!
My divtty doll Is very small. I love my Pretty little doll.
One and two and three and four I'm sitting on the floor. I'm playing with a ball And a divtty little girl. One and two and three and four We are sitting on the floor. We are sitting girls and boys. We are playing with our toys.
III. Підведення підсумків
- Thank you for your work. You have many toys and you like to play with them very much. Now it's time to recite the poem all together.
Учитель підводить підсумки і декламує вірш разом з дітьми.
I like to read, I like to play,
I like to study every day.
I like to jump, I like to run,
I like to play, it's fun.
Парк розваг «Професії»
Цілі: закріплення вивченого матеріалу з теми «Професії»; тренування лексичних та графічних навичок; актуалізація вивчених мовних зразків.
Обладнання: картинки з теми «Професії»; розрізна абетка.
Хід заходу
- Good morning, children! I am glad to see you.
- We shall to the park today. We'll play there.
Учитель вітає дітей і пропонує відвідати парк розваг,
Атракціон "Clever Child"
- Атракціони в цьому парку допоможуть нам визначити, які професії ви вивчили.
Клас ділиться на команди. Учитель позначає лінію між стінами, ділить простір навпіл. Учитель стоїть з одного боку лінії, а діти - з іншого. Перед початком гри дітям роздають картки з картинками, на яких зображені професії. Вчитель каже:
- Step forward if you have got a doctor in your hands. У відповідь учень говорить:
- I have got a doctor.
Учень, у якого є картка з названою професією, робить крок. Той, хто перший дійде до позначеної лінії, отримує бали, які зараховуються його команді.
Атракціон "What Word Sounds?"
Викладач роздає командам картки з професіями, потім читає з певною швидкістю слова в довільній послідовності, учні повинні вибудувати картки в тій послідовності, в якій вони проголошено викладачем. Команда, яка розклала картки в правильній послідовності, отримує бал.
Атракціон "Spilt letters '"
Командам видається розрізна абетка, вчитель, називати букву, одночасно учні вибирають букви з розрізної азбуки і становлять слова на тему «Професії». Виграла команда може придумати своє слово, а команда суперників повинна його вгадати і отримати заохочувальний бал.
Атракціон "Gone fishing"
На столі розкладаються картинки, із закріпленими на них скріпками, дітям видаються «вудки». Учитель пропонує
вивуджувати картка з професіями і, використовуючи конструкцію "I want to be ..." вони говорять, ким вони хочуть бути.
Атракціон "At the theatre"
Кожній команді видається картка з назвою професії, завданням учнів є зобразити командою або одним учнем задану професію. Команда суперників повинна відгадати зображувану професію. У цьому атракціоні оцінюється не тільки правильну відповідь, але й артистизм учнів, що представляють професію.
Наприкінці заходу підсумовуються зароблені командами бали, виявляється переможець і виробляється нагородження.
Мої родичі
Цілі: вдосконалення навичок говоріння за темою «Сім'я»; закріплення граматичних та фонетичних навичок, розвиток навичок аудіювання.
Устаткування; картинки членів сім'ї; малюнки і фотографії учнів із зображеннями членів сім'ї; завдання на картках (слова в транскрипції); повітряні кулі для прикраси класу,
Хід заходу
- Hello, boys and girls! (Hello!}
- How are you today? (I am fine, thanks. And how are you?)
- I am fine, thanks. I want to know how the members of your family are.
Учитель вітає дітей і задає питання окремим учням, виконуючи пісеньку.
- How is your mother? (She is fine, thanks.)
- How is your father? (He is fine, thanks.)
- How is your sister? (She is fine, thanks.)
- How is your brother? (He is fine, thanks.)
Завдання 1
Учитель повідомляє мета заняття і пропонує командам привітати один одного.
- Let's start. The first task is greeting. Перша команда:
- We are "Friends". A friend in need is a friend indeed.
Друга команда:
- We are "Clever Boys and Girls". We are happy, we are fine, we are merry, we are nice.
Завдання 2
- The next task for you is to ask and answer the questions about the members of our families. Who is ready to begin?
Команди по черзі задають питання суперникам по темі «Моя сім'я *. За кожну правильно складений питання і відповіді команда отримує по одному балу. Учитель звертає увагу дітей на те, що в даній роботі повинні прийняти участь усі члени команди.
Зразкові питання:
1.Have you got a sister?
2.What is her name?
3.How many brothers have you got?
4.Where is your father from?
5.How old is your sister?
6.Does your sister like to play with toys?
7.Do your brothers like to ride a horse?
8.Where does your mother like to go?
Завдання 3
- Now I want you to look at the cards. They are on your tables. You can see the transcription of some words there. You must read them correctly one by one.
Учитель пояснює учням наступне завдання: команди отримують картку зі списком слів у транскрипції. Члени команди по черзі читають і перекладають слова на тему «Моя сім'я». Командам може бути запропоновані як однакові, так і різні слова на картках.
Зразкові слова на картці:
[Haev], ['тлре], [a: nt], [лдк1], [' sista], ['Ьглре], Цк], [neimj, [pleib [laik], [| av].
Завдання 4
- Listen to me carefully. I shall '° ead a story about the boy. Try to understand it and get ready to answer my questions.
Команди прослуховують розповідь вчителя і відповідають на питання змісту тексту.
Розповідь може бути записаний на плівці або зачитується вчителем 1-2 рази.
Приблизний розповідь:
Hello! My name is Jack. I am seven. I am from Great Britain, from London. I have a family: a mother, a father, a sister and two brothers. I have a grandfather, I have no grandmother.
My sister is four. Her name is Nelly. She likes to play with her dolls. Nelly likes to go to the park. My brothers like to ride bikes. We like to go to the zoo with our grandfather.
I like my family. We are good friends.
Зразкові питання:
1.Where is Jack from?
2.How old is the boy?
3.Has he got a sister?
4.How old is she?
5.What is her name?
6.What does Nelly like to do?
7.What toys does she like to play?
8.How many brothers has Jack got?
9.Do his brothers like to play with dolls?
10. What do Jack and his brothers like to do?
Завдання 5
- It is interesting to know about your families. Are you ready to describe them? If you brought some pictures or photos, put them on the blackboard.
По 2 особи з кожної команди представляють свої розповіді по темі «Моя сім'я». Під час розповіді учні демонструють свої малюнки і фотографії.
Приблизний розповідь:
Hello! My name is Kate. I am from Russia. I am eight. I have a large family. I have a mother, a father, a sister and a grandmother. I have no brother. I have no grandfather.
My sister is ten years old. Her name is Ann. She likes to go to the playground. She likes to play with a ball.
I like to play with my dolls. I have many dolls at home. I have big dolls and little dolls. I like to go to the park. I don't like to go to the playground.
I love my family and they love me too.
Завдання 6
- Do you know any poems and songs about your relatives? Are you ready to sing songs? Who will read the poem?
Учні виконують розучені вірші та пісні на тему «Моя сім'я».
Учитель підводить підсумки, і команди посчітивают бали. Потім учні розповідають вірш для прощання хором.
- Thank you for your work. You were active today.
- Good-bye.

День св. Валентина
Цілі: актуалізація вивченого матеріалу з теми «Свята»; вдосконалення лексичних та граматичних навичок; підтримка інтересу до вивчення культурних традицій країни досліджуваної мови.
Обладнання: стінгазета; повітряні кулі; квіти з паперу для прикраси кабінету; коробочка для гри "Guess Who"; набори розрізаних сердечок; картонні розрізані серця для гри "Mend a Broken Heart"; картки із завданням для гри "Correct the Mistakes".
Коментарі для вчителя: перед проведенням даного заходу вчитель знайомить учнів з історією свята «День святого Валентина», розучує з ними вірші та пісні. Можна організувати конкурс на кращу листівку-валентинку до даного свята. Захід може бути проведено у позаурочний час або в рамках уроку іноземної мови. В якості ведучого виступає вчитель. Кабінет англійської мови оформляти стінгазети, квітами, повітряними кулями. Окремо оформляється стінгазета і стенд з роботами дітей - листівками у формі сердечок,
Приблизний зміст стінгазети:
Do you know why the 14 of February is called St Valentine's Day?
St.Valentine was a priest. He lived in Rome. His fiest falls on the 1914 lh of February. And it is a traditional day of lovers. But this is mere coincidence. He was not famous for helping lovers and he was not the true saint for lovers. In early times people believed that on this day birds chose their mates and joined in couples. But some people think that St.Valentine 's Day Celebrations began with a Roman festival of Pan [1] and Juno [2]. In England there was a custom: the names of young girls and boys were mixed up and drawn out by chance. The person whose name was written on the card was your chosen "Valentine" for the year. More than a century ago it became fashionable to send divtty cards. Earlier, people sent funny and sometimes vulgar cartoons to friends on this day. Nowadays there are a lot of different cards on sale for this celebration in Britain. You can pay from 10 p to 10 pounds , It depends on the depth of your love and on the depth of your pocket. You may even send St. Valentine's Day Greeting Telegram. The most popular Valentine cards are the humorous ones, but some of them are so cruel that it would be heartless to send them even to your enemy.
St.Valentine cards are anonimous - you must not say who you are. The person receiving it must guess. You can send cards to anyone you like, or even to people you don't like. There are special cards to My Husband, My Wife, Mother, Father, Sweetheart. At least, it is good to know that in this troubled world love is still living.
In Europe and North America, the 14 lh of February is famous as St. Valentine's Day. It is customary on the day to send a Valentine, a card with an affectionate message, to someone you love, or to your best friends. You don't sign your name, and for a person to whom you send this card it's interesting to guess who has sent the card. Of course, it's particularly young people who look forward to Valentine's Day, hoping to receive many cards. The cards may be happy or sad, romantic or humorous, serious or ridiculous, and may be sent to all people you know.
У стінгазеті можуть бути поміщені жартівливі та віршовані привітання до свята.
Наприклад:
Dear Stephanie,
I am going to be a millionaire when I am grown up. Now, will you be my Valentine?
You're the nicest kind of boy,
So very grown up too,
No wonder that this Valentine
Brings lots of love for you!
Dear Helen,
I can't love you anymore. I have a dog now.
Here's a valentine,
And this is what it's for
To say that every day
You are loved more and more! Bruce.
Dear Carol,
First I love my mother and father. Then I love my grandparents. Then I love my cat Pussy and my canary Yellowbird. Then I love my records and hi-fi set and after that I love you!
You are a special friend of mine, Will you be my Valentine? .
If apples were pears,
And peaches were plums,
And if rose had a different name -
If tigers were bears,
And fingers were thumbs
I'd love you just the same!
Хід заходу
Провідний. Good morning, girls! Good morning, boys! I glad to see you. I hope you are fine today. Are you ready to start
party? Today we shall have the English party and have a talk about St. Valentine's Day!
It has been said that we need just three things in life: Something to do, Something to look forward too And someone to love.
Учитель вітає дітей і повідомляє їм тему свята. Провідний. Our pupils have divpared some poems. Let's listen to them.
Учитель пропонує учням розповісти вірші та виконати пісні, присвячені святу.
Friends
Friends care, friends share,
We need friends everywhere!
Make new friends but keep the old,
One is silver and the other gold.
Circle round that has no end
That's how long I want to be your friend.
A Friend
A friend is like a flower, a rose to be exact,
Or maybe like a brand new gate
That never comes unlatched.
A friend is like an owl, both beautiful and wise.
Or perhaps a friend is like a ghost
Whose spirit never dies.
A friend is like a heart that goes strong until the end.
Where would we be in this world
If we didn't have a friend.
I'll Make a Valentine
I'll make a bright red valentine,
Valentine, valentine.
I'll make a bright red valentine,
And give it right to you.
I'll trim it with lace and bows,
Lace and bows, lace and bows.
I'll trim it with lace and bows,
And give it right to you.
My Valentine Heart
When I say I love you, It comes from my heart.
You hear it in your ear,
And it sounds very smart.
I love it when you're proud of me,
You say it all day long.
And when 1 hear you say it,
My heart sings a merry song.
Valentine
Here is a valentine. I made it just for you. With paper and ribbons And tots of Elmer's glue! I cut it with my scissors And designed it with my paint. If I tell you that I love you, Do you promise not to faint?
Valentine Poem
Five nice valentines just for you
The first one says, "My love is true."
The second one says, "You have my heart."
The third one says, "Let us never part."
The fourth one says, "Won't you please be mine?"
The fifth one says, "Till the end of my life,"
A Different Language
I met a little girl
Who came from another land.
I couldn't speak her language
But I took her by the hand.
We danced together,
And had such fun.
Dancing a language
You can speak with everyone.
My Bonnie Lies Over the Ocean
My Bonnie lies over the ocean, My Bonnie lies over the sea, My Bonnie lies over the ocean, Oh, bring back my Bonnie to me.
Chorus:
Bring back, bring back -
Bring back my Bonnie to me, to me.
Bring back, bring back,
Oh, bring back my Bonnie to me.
Last night as I lay on my pillow, Last night as I lay on my bed, Last night as 1 lay on my pillow, I dreamed that my Bonnie was dead. Chorus.
Oh, blow you winds over the ocean, Oh, blow you winds over the sea, Oh, blow you winds over the ocean, And bring back my Bonnie to me. Chorus.
The winds have blown over the ocean; The winds have blown over the sea, The winds have blown over the ocean, And brought back my Bonnie to me.
Chorus:
Brought back, brought back, Brought back my Bonnie to me, to me. Brought back, brought back, Have brought back my Bonnie to me.
Провідний. You can recite the poems and sing songs very well. Do you like to play? Let's play then.
Вчитель проводить з дітьми наступні ігри.
Гра "Valentine Post Office"
Гравці сідають у коло, одна людина - у центрі кола, і одна людина - за колом. Учень за колом буде листоношею Postman. Листоноша каже: "I have a valentine from ... to ...", називаючи імена двох учасників гри. Ці дві людини повинні швидко помінятися місцями, в той час, як гравець у центрі намагається зайняти місце одного з них. Якщо йому це вдається, то той, хто залишився без місця, вмощується у центрі кола.
Гра "Mend a Broken Heart"
У гру грають парами. Необхідно заздалегідь розрізати серце на дві частини так, щоб розріз був нерівний. Одна половинка прикріплюється на дошці іншу треба повісити з закритими очима так, щоб вийшло одне ціле.
Гра "Correct the Mistakes"
Для цієї гри учні діляться на пари. Кожна пара одержує картку із завданням «Виправ помилки». Для виконання завдання учням дається 2-3 хв. Перемагають ті діти, які швидко і правильно виконали завдання.
Завдання на картці:
Deer, Mary!
I hope that Falentine's Day shell breng you lots ov fun! I thinks you're every nice. And so does everione!
Best weshes, John.
Ключі:
Dear, Mary!
I hope that Valentine's Day shall bring you lots of fun! I think you're very nice. And so does everyone!
Best wishes, John.
Гра "Match the Famous Couples"
Для проведення даної гри учні діляться на групи по 3-4 людини або на пари. Кожна пара отримує набір розрізаних сердечок, на яких записані імена літературних героїв, персонажів мультфільмів, відомих людей. За 2 хвилини гравці повинні співвіднести пари і скласти сердечка.
Зразкові пари:
Father Frost - Snegurochka
Mickey Mouse - Minnie
Ruslan - Lyudmila
Winnie-the-Pooh - Piglet
Tom - Jerry
Wolf - Hare
Ivan - Princess Frog
Romeo - Juliet
Cheburashka - Crocodile Gena
Kay - Gerda
Гра "Red Things Game"
Червоний колір - колір свята Святого Валентина. Кожному учаснику дають аркуш паперу й олівець. За сигналом за 3 хв учні повинні записати якомога більше назв предметів червоного кольору. Перемагає той учень, чий список виявиться самим довгим.
Гра "Guess Who "
У класі ставиться розцяцькована коробочка, в яку всі можуть класти любовні листівки. В кінці дня коробочку відкривають і дивляться, хто більше отримав любовних записок. На листівках вказують лише ім'я адресата. Отримавши листівку сам повинен здогадатися, від кого вона. Замість підпису пишеться: "From me to you, guess who?", "From a lovely bird who's singing a love song", "From a devil to devil".
Провідний. Love! Happiness! Beauty! There are not so many days in a year when we pronounce these pleasant words. But today we took part in party-games and practiced the use of some pleasant words and exdivssions on this special occasion. Happy St. Valentine's Day!
Наприкінці заходу вчитель дякує дітям за активну участь, підводить підсумки і прощається з дітьми.
Зірковий час «Хобі»
Цілі: узагальнення вивченого матеріалу з теми «Хобі»; розвиток аудитивних та лексичних навичок, підтримання інтересу учнів до вивчення англійської мови.
Обладнання: 10 кубиків (на кожній грані кубика написані англійські букви); жетони для гри «Аукціон»; таблички з номерами від 1 до 5 за кількістю учасників.
Хід заходу
- Are you ready to start? I am waiting for you to be quiet. Good morning, good morning! Good morning to you! Good morning, dear children! I am glad to see you! (Good morning, good morning! Good morning to you! Good morning, dear Teacher! We are glad to see you!) ~ I am glad to see you. I hope you are fine. Today we shall play the game "Star Hour". Our topic is "Hobby". Let's remember how people usually spend their free time. Учитель вітає учнів і повідомляє їм мету уроку. У грі беруть участь 6-8 чоловік. Для перевірки та оцінювання завдань вибирається журі у складі 3-4 осіб. Виконуючи завдання різних турів, учасники гри за правильні відповіді одержують зірочки. Переможцем гри вважають т ся той, хто набрав найбільше очок - зірочок.
1 тур
- I want you to listen to my stories. I shall describe different hobbies. You can see the numbers of the hobbies on the blackboard and you will use the cards with the numbers on your desks.
Учитель зачитує невеликі розповіді - опис різних хобі. Учень, прослухавши розповідь, піднімає табличку з номером - назвою хобі. Якщо відповідь учня правильний, то він отримує зірочку. По закінченні першого туру учень, у якого виявилося менше зірочок, вибуває з гри.
Запис на дошці:
1 - cooking
2 - gardening
3 - sport
4 - reading
5 - collecting
Ключі:
1. This hobby is popular among the people of all ages. People like to go the stadium or to the sports ground. They are strong and cheerful. Their hobby helps them to develop their mind and body and teaches them to plan their time. (Sport.)
2.This hobby is interesting and useful. People try to find or buy different things such as stamps, badges, coins, pictures, dolls, etc. Their collections can be thematic. This hobby helps people to make new friends and to learn some new things about countries and lands, animals and birds, famous people and historical events. (Collecting.)
3.People like to work in the garden and to spend some time in the fresh air. They are fond of flowers, bushes, trees and different kinds of plants. They like nature and admire the beauty of nature. Their hobby is the best way to relax. (Gardening.)
4.People like to make new dishes. They often cook for the family and for their friends. They can divsent the food nicely and lay the table beautifully. They use spices (vinegar, oil, pepper, etc.) They can boil or fry meat, fish, chicken and make sauses and deserts. (Cooking.)
5.People like to go to the library. Some of them have a good collection of books at home. And they are really proud of it. They can have different books: fiction, historical novels, books about animals and birds, books about different countries. Their hobby helps then to relax, to learn the world and understand other people better. (Reading.)
2 тур
- The next task for you is to make up the long word using the following letters. You will have 2 minutes to do the task. If you have the longest word, you will get "a star". Учням пропонується таке завдання: скласти довге слово з літер на кубиках. Для того щоб визначити, які літери учні можуть використовувати, вчитель розсипає кубики на столі. Для складання слова учасники гри можуть використовувати літери, які розташовані на верхніх гранях кубиків. Час виконання завдання - 2 хвилини. Потім учні зачитують слова. Володар найдовшого слова отримує зірочку. Володар короткого слова вибуває з гри.
3 тур. Гра «Аукціон»
Діти по черзі називають предмети для колекціонування (види спорту). Учитель дає жетон за кожний правильний варіант відповіді. Учень, який набрав більшу кількість жетонів, отримує зірку. Учень, що набрав найменшу кількість жетонів, вибуває з гри.
4 тур
- Will you look at the blackboard, please? Let's read the words on it all together. You'll have to think for a while and write down as many sentences as you can on the topic "Hobby". We shall read your sentences in 4 minutes.
Учитель привертає увагу учнів до слів з теми «Хобі», заздалегідь записаним на дошці. Протягом 4 хвилин учні записують пропозиції з даними словами на листочках паперу, а потім здають свої листочки на перевірку журі. При оцінюванні роботи враховується кількість пропозицій, використання різних мовних зразків та граматична правильність пропозицій. Учні - переможці даного туру - нагороджуються зірочками, а учні, що склали меншу кількість пропозицій, вибувають з гри.
Слова на дошці:
Fond of, theatre-goer, take part in, thematic, proud of, care for, cartoons, library.
Зразкові пропозиції:
1. I am fond of music.
2.My brother is a theatre-goer.
3.He takes part in all the performances.
4.My aunt's collection of stamps is not thematic.
5.Are you proud of your garden?
6.Do you care for historical films?
7.My little sister doesn't like to watch cartoons.
8.Why do you go to the library every week?
Під час перевірки письмового завдання членами журі вчитель пропонує провести фізкультхвилинку або музичну паузу.
5 тур
Вчитель відкриває на дошці заздалегідь підготовлену запис слова «Documentary». За 2 хвилини учні, які
вийшли у фінал складають слова з даного слова. Потім по черзі вони називають свої слова. Кожне слово можна використовувати тільки один раз. У фіналі виграє учень, який назвав слово останнім.
- So you can see that the winner of our game is Nick. Now
it is his "Star Hour". Let's listen to him. Thank you for the
game. See you next week.
На завершення гри переможець отримує право виступити з промовою в протягом 1-2 хвилин. Потім вчитель організовує нагородження учасників гри.


[1] Pan - у давньогрецькій міфології - бог лісів і тварин.
[2] Juno - у римській міфології - владна і ревнива дружина Юпітера.
Додати в блог або на сайт

Цей текст може містити помилки.

Іноземні мови і мовознавство | Книга
85.4кб. | скачати


Схожі роботи:
Розробка двох уроків англійської мови для середньої школи
Організація і проведення уроків та заходів у школі
Інтерферуючі вплив рідної мови при сприйнятті звуків англійської мови
Методи розробки маркетингових заходів
Сутність цікавих уроків рідної мови
Визначення розмірів плати за забруднення атмосферного повітря та розробки заходів щодо очистки шкідливих
Тематичне планування уроків німецької мови в 5 класі
Моделювання уроків української мови в школах нового типу
Нові активні форми у проведенні уроків російської мови
© Усі права захищені
написати до нас