План-конспект залікових уроків

[ виправити ] текст може містити помилки, будь ласка перевіряйте перш ніж використовувати.

скачати

федеральне агентство з освіти

Чуваська державний педагогічний університет ім. І.Я. Яковлєва

Госпрозрахункове відділення при факультеті іноземних мов

план-конспект

педагогічної практики в ЗОШ № 39

Виконала: студентка 3 курсу

гр. Микитинської Л.В.

Семенова Є.П.

Керівник практики: Єфімова О.Л.

Чебоксари, 2006 р.

1. Пояснювальна записка

Місце проходження практики: середня загальноосвітня школа № 39.

Директор школи: Михайлов Веніамін Васильович.

Керівник практики: Єфімова Олена Львівна.

Клас: 10 «А».

Період проходження практики: з «3» за «22» квітня 2006 року. За даний час відвідано 3 уроки в 10 «Б» і 3 уроки в 10 «А» класі, проведено 6 уроків в 10 «А» класі.

2. План-конспект уроків

1 урок

Тема уроку: «Healthcare».

Мета уроку: формування лексичних навичок, супутня завдання: формування вимовних навичок.

Методична основа: підручник "English. 6 th year "Старкова А.П., Островського Б.С.; підручник« Я ​​хочу і буду знати англійську »Арбековой Т.І., допомога по розмовної мови" Spoken English "Голіцинського Ю., касета до даного посібника" Exercises in conversational English ".

Мовний матеріал:

нові лексичні конструкції:

what's the matter with you;

to have a splitting headache;

to feel fit for nothing;

to have a bad cough;

to have a running nose;

to have a sore throat;

to call a doctor in;

to take a medicine.

лексичні одиниці для повторення:

how are you;

to catch cold;

to feel pain;

the flu;

illness;

disease;

to be running a temperature;

to take a temperature;

to feel somebody's pulse.

Хід уроку:

1. Знайомство і організація класу (5 хвилин).

Вступна мова:

Good morning, boys and girls! You may sit down. My name is Elena Petrovna and during the next six lessons I'll be your English teacher. I'ma last-year student of the faculty of foreign languages ​​in the Chuvash State Pedagogical University. I like to read English books, to listen to music. I'm fond of sports. Now, I want to know about your hobbies. Tell me about yourself, please.

(Опитуються 4 учні, говорять по 4-5 фраз про себе).

Thank you, I liked your stories. Let us begin the lesson. Who is on duty today? Who's absent? Why? What's the weather like today? What was your home task?

(Черговий представляється, повідомляє про відсутніх, розповідає про погоду і нагадує домашнє завдання).

2. Перевірка домашнього завдання (15 хвилин).

Домашнє завдання - зворотний переклад 15 пропозицій з використанням інфінітивних конструкцій (продиктовані вчителем на попередньому уроці).

Let's check up your home exercises. Read the sentence, please, and translate it into English.

Фрази:

  • Boys and girls, do you agree?

  • To my mind, you are mistaken.

  • That's correct. The next, please.

  • Repeat it from the very beginning.

  • Good, right you are.

3. Пояснення нових слів і словосполучень. Вправи з формування лексичних і вимовних навичок (20 хвилин).

Listen and repeat after the speaker.

Пояснення домашнього завдання (5 хвилин):

Write down your home task. Your home task is ... Is everything clear to you? Our lesson is over, good-bye!

Читати і підготувати текст "About Health" ("English. 6 th year", упр. 10, стор 142) до хорошого читання.

2 урок

Тема уроку: «Healthcare, Infinitive».

Мета уроку: формування вимовних та граматичних навичок; супутня завдання: формування лексичних навичок.

Методична основа: підручник "English. 6 th year "Старкова А.П., Островського Б.С., допомога по розмовної мови« Spoken English »Голіцинського Ю., касета« Exercises in conversational English », збірник вправ з граматики Голіцинського Ю.Б.

Мовний матеріал: слова і словосполучення, засвоєні на попередніх уроках; інфінітивні структури для повторення.

Хід уроку:

1. Організація класу і фонетична зарядка (5 хвилин).

Good morning, boys and girls. Let us continue our studies.

Who is on duty today? Who's absent? Why? What's the weather like today?

Which of you has got a pan? Oh, d'you really have a pan on you? Show it to me, please. But it's not a pan, it's a pen. Let's train: pan - pen; much - March; sit - seat; pale - pal. Which word don't you know?

What was your home task?

2. Перевірка домашнього завдання (20 хвилин):

а) контроль розуміння прочитаного тексту;

Answer my questions, please.

- Do schoolchildren speak much about health?

- When do they do it?

- Why do young people fall ill?

- Which is the best way to become healthy?

(What infinitive constructions did you use here?) - Кілька учнів.

- D'you feel well?

- When were you ill last?

б) виразне читання уривку з тексту.

Read the text. A., begin please. How do we read the word? It's a question, isn't it? The next passage, please.

3. Комунікативні вправи по закріпленню лексичних і граматичних навичок у мовленні - говоріння (15 хвилин).

I want you to listen to some dialogues. Listen and repeat after the speaker. Let's read the dialogues. A will be ... and B is ... Begin, please.

Now, let's translate some phrases from Russian into English. What 's the English for ...

Пояснення домашнього завдання (5 хвилин):

скласти діалоги з теми уроку з використанням пройденої лексики.

3 урок

Тема уроку: «Healthcare, Infinitive»

Мета уроку: контроль граматичних навичок, розвиток діалогічного мовлення, супутня завдання: формування вимовних навичок.

Оснащення уроку: підручник «English. 6 th year »Старкова А.П., Островського Б.С.; посібник з розмовної мови« Spoken English »Голіцинського Ю., касета« Exercises in conversational English », збірник вправ з граматики Голіцинського Ю.Б.

Хід уроку:

1. Перевірка домашнього завдання (20 хвилин).

Good morning, boys and girls. Let us begin the lesson. Who is on duty today? Who's absent? Why? What's the weather like today?

I want to listen to your dialogues. Who wants to be the first? Listen attentively and be ready to analyze the dialogue.

How do you find the dialogue? Was it interesting? How many expressions did they use? Any mistakes? Could the situation really take place?

On the whole, your dialogue was good, but I've noticed some mistakes. How do we pronounce the word "..."? Is it right to say "..." What verb form do we need here? An article is missing. Thank you. The next, please.

2. Контроль засвоєння граматичного матеріалу (20 хвилин).

Right down some sentences and translate them into English.

Пояснення домашнього завдання (5 хвилин):

скласти розповідь "Healthcare", вправи на зворотний переклад (збірник вправ з граматики Голіцинського Ю.Б., упр. 338, 339, стор 244-245).

4 урок

Тема уроку: "Healthcare; Hawaii".

Мета уроку: розвиток монологічного мовлення, супутня завдання: формування вимовних навичок, розширення відомостей про країни досліджуваної мови (США).

Методична основа: підручник «English. 6 th year »Старкова А.П., Островського Б.С., збірник вправ з граматики Голіцинського Ю.Б.кассета із записом тексту" Hawaii - favorite places to see, best things to do ".

Мовний матеріал:

географічні назви (Oahu, Maui, Kauai, Hawaii, Honolulu, Aloha, Bishop Museum, Duke Kahanamoku Statue, Iolani Palace, King Kamehemeha Statue, Waikiki Aquarium, Haleakala National Park, Molokini Island, Mauna Kea, Mauna Loa).

Хід уроку:

1. Організація класу (5 хвилин).

Let us begin the lesson. Who is on duty today? Who's absent? Why? What's the weather like today? What was your home task?

(Черговий представляється, повідомляє про відсутніх, розповідає про погоду і нагадує домашнє завдання).

2. Перевірка домашнього завдання (25 хвилин).

Let 's check up your home task. I want you to tell me what we are to do not to fall ill. How are we treated when we are ill? Who's ready to speak?

Thank you, your story was very (rather) interesting. You used a lot of (few) expressions. Let's discuss it. Is it the only way to recover? How else can we get well when we catch a cold? Ask your friend about it.

3. Ознайомлення з країнознавчої лексикою (10 хвилин).

I've got something interesting for you. Do you know anything about the Hawaiian Islands? How many of them are there? What Hawaiian sights did you hear about? There are the names of the most famous sights on the blackboard. They sound interesting, don't they? Let's read them all together. Listen and repeat after me, please.

Пояснення домашнього завдання (5 хвилин):

Write down your home task. Your home task is to revise the names of places we learnt today. Is everything clear to you? Our lesson is over, good-bye!

5 урок

Тема уроку: "Hawaii".

Мета уроку: розвиток навичок аудіювання.

Методична основа: касета з записом тексту «Hawaii - favorite places to see, best things to do».

Мовний матеріал: країнознавча лексика минулого уроку.

Хід уроку:

1. Організація класу (5 хвилин).

Let us begin the lesson. Who is on duty today? Who's absent? Why? What's the weather like today? What was your home task?

(Черговий повідомляє про відсутніх, розповідає про погоду і нагадує домашнє завдання).

2. Робота з касетою: пояснення незнайомих слів та географічних назв, прослуховування та обговорення запису (35 хвилин).

Now, we'll listen to the tape. Please, be attentive. The speaker is an American so the pronunciation may be a little unusual for you. She speaks rather fast.

Which place didn't you understand? It is ... Let's listen to it once again.

How did you like it? Where do we meet Hawaii in art? I mean, in songs, films, books? Have you ever heard "Hawaiian wedding song" by Elvis Presley? He was impressed by his visit to Hawaii so much that one of his albums is devoted to Hawaiian Islands. Have you seen «Lilo and Stitch» cartoon film?

So which places of interests did you like most of all? Which of them would you like to visit? Why?

Пояснення домашнього завдання (5 хвилин):

зворотній переклад країнознавчого тексту про Гаваях з використанням пройдених інфінітивних конструкцій та лексичного матеріалу (підготовлений спільно з керівником практики).

6 урок

Тема уроку: "Hawaii".

Мета уроку: комплексний контроль пройденого лексичного, граматичного та країнознавчого матеріалу.

Методична основа: підручник "English. 6 th year "Старкова А.П., Островського Б.С., допомога по розмовної мови" Spoken English "Голіцинського Ю., касета до даного посібника" Exercises in conversational English ".

Хід уроку:

1. Організація класу (5 хвилин).

(Черговий повідомляє про відсутніх, розповідає про погоду і нагадує домашнє завдання).

2. Перевірка домашнього завдання (40 хвилин).

I want to listen to your translation. A, begin, please.

Пояснення домашнього завдання (1 хвилина):

Now, boys and girls, I'm glad to inform you that you haven't got home task for the next lesson.

3. Аналіз результатів педагогічної практики

Проведені уроки служили, в основному, цілям закріплення та доповнення пройденого учнями матеріалу - теми "Healthcare", граматичного матеріалу на тему "Infinitive constructions", контролю засвоєних знань. Також було приділено увагу країнознавчого матеріалу, тренінгові навички сприйняття мови на слух.

Робота з учнями протягом уроків та домашні завдання були спрямовані на розвиток вміння усного висловлювання. Була поставлена ​​головна задача: звернути увагу на те, що вивчення мови необхідно, перш за все, для використання його з метою спілкування.

Контроль засвоєння знань здійснювався шляхом усного опитування домашнього завдання, діалогу на досліджувану тему.

Список літератури

Навчальна література:

  1. Старков А.П., Островський Б.С. Англійська мова. Підручник: 6-й рік навчання. - СПб: Спеціальна література, 1998. - 464с.

  2. Арбекова Т.І., Власова М.М., Макарова Г.А. Я хочу і буду знати англійську: Підручник .- М: «ЧеРо», «Юрайт», 2002. - 560с.

  3. Бонк Н.А., Котій Г.А., Лук'янова Н.А. Підручник англійської мови. У 2-х ч. Частина 1. - М.: Деконт + - ГІС, 1999. - 637 с.

  4. Голіцинський Ю. Англійська мова. Граматика. Збірник вправ. - СПб.: Каро, 2000. - 477с.

  5. Голіцинський Ю. Spoken English. Exercises in conversational English. - СПб.: Каро, 2003. - 468 с.

Методична література:

  1. Пасів Є.І. Бесіди про урок іноземної мови. Посібник для студентів пед. ін-тів. - Л.: Просвіта, 1975. - 176 с.

  2. Фопель К. Як навчити дітей співпрацювати? Практичний посібник для педагогів та шкільних психологів. М., Генезис. - 2001. - 265 с.

  3. Євдокимова О. Г. Співробітництво в грі і на уроці: психолого-педагогічні матеріали до педагогічної практики студентів. - Www.sgu.ru / ie / ped

Допоміжний матеріал:

1. Аудіокасета "Spoken English. Exercises in conversational English".

2. Аудіокасета "Hawaii - favourite places to see, best things to do".

Посилання (links):
  • http://www.sgu.ru/ie/ped
  • Додати в блог або на сайт

    Цей текст може містити помилки.

    Іноземні мови і мовознавство | Звіт з практики
    38.1кб. | скачати


    Схожі роботи:
    План конспект залікових уроків
    План-конспект Донбас в роки другої світової війни
    План-конспект роману-епопеї ЛН Толстого Війна і мир
    План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
    План конспект уроку семінару з російської мови в 11 класі на тему Лі
    План-конспект для проведення заняття з безпеки та захисту у надзвичайних ситуаціях
    Система контрольних та залікових робіт з хімії для учнів 10-12 класів трирічного навчання вечірньої
    Система контрольних та залікових робіт з хімії для учнів 10 12 класів трирічного навчання вечірньої
    Бізнес-план і план виробництва
    © Усі права захищені
    написати до нас