Ім'я файлу: Вільний час відкритий урок з англійської мови.docx
Розширення: docx
Розмір: 34кб.
Дата: 15.01.2022
скачати
Пов'язані файли:
САМОАНАЛІЗ УРОКУ.doc
313652.pptx

Відкритий урок у 5-му класі

Тема уроку: Чим ти займаєшся у вільний час? Твої уподобання.

Мета уроку:

навчальна: Сприяти розвитку в учнів 4 видів мовленнєвої діяльності, уміння використовувати лексику теми уроку в ситуативному мовленні, використовуючи для цього необхідний лексико-граматичний інвентар.

розвиваюча: Розвивати комунікативні здібності учнів. Організувати індивідуальну роботу учнів, роботу в групах. Розвивати вміння аналізувати вивчений навчальний матеріал, сприяти збагаченню словникового запасу та розвитку зв’язного мовлення; розвивати емоції, використовуючи яскраві приклади; формувати вміння працювати за зразком і вказівками вчителя; розвивати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення;

виховна: Виховувати в учнів громадянську компетентність (вміння використовувати набуті знання в повсякденному житті, поважати уподобання інших, ефективно витрачати час як на розваги так і на навчання) . Виховувати уважність, зібраність, спостережливість, пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

Методи навчання: робота з підручником, бесіда, діалог, робота в групах, робота з роздатковим матеріалом, перегляд відео, «Карусель»

Тип уроку: комбінований урок .

Навчально-методичне забезпечення уроку: НМК, картки з завданнями; роздатковий матеріал; аудіо та відеоматеріал; дошка.

Очікувані результати: На кінець уроку учні використовуватимуть лексику теми уроку в ситуативному мовленні; запитують, відповідають і розповідають про свої уподобання; співають пісню, відстоюють свою громадянську позицію .

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting (Привітання.)

Т: Good morning, pupils. I’m glad to see you.

Ps: Good morning, teacher! We’re glad to see you too.

T: What day and date is it today?

T: Who is absent today?

2. Warm-up (Уведення в іншомовну атмосферу.)

Т: Ok, let’s start our lesson and now.listen to me very attentively and do my commands (учні виконують команди)

1.Stand up who likes sports and games.

2.Raise your hands who loves reading.

3. Clap your hands who likes playing football.

4.Count to five who dislikes cooking.

5.Close your eyes who loves listening to music and singing.

6.Jump who loves animals.

7.Shake your hands who dislikes doing homework.

T: English is a great language and you understand it very well but never forget about your native language. You can see a poem on the board, let’s read it (учні читають вірш за вчителем, тоді самостійно).

T: And now I`d like you to make a similar poem about Ukraine ( діти складають вірш про Україну)

The poem “English ”

English is wonderful,

English is great,

We can travel to England

By plane or by train.

We should learn it hard,

We should speak it well.

To make many friends

And to write e-mail.


Ps: The poem “Ukrainian ”

Ukrainian is wonderful,

Ukrainian is great,

We can travel to Ukraine

By plane or by train.

We should learn it hard,

We should speak it well.

To make many friends

And to write e-mail.


4. Aim ( Повідомлення теми та мети уроку)

T: Thanks for your poem.

And now, look at the board and say me, please, how do you think, what is our today’s theme? (На дошці два смайлика (позитивний і негативний)

Today we are going to:

  • speak and write about our likes and dislikes and free-times activities;

  • learn some new phrases;

  • make a Mind –Map and dialogues;

  • listen to your mates from England.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ (The main part of the lesson)

  1. Перевірка домашнього завдання (Checking homework).

T:. You homework for today was to learn some new words about feelings. Let`s check and revise them. The first student names a word, the second one repeats it and names one more word… (один називає слово, інший повторює це слово і називає своє, наступний повторює вже два слова і т.д.)

T: I see you learnt these words very well and now let’s check Ex.2. p.35 (WB)

  1. Brainstorming (перегляд відео “What do you like?” і виготовлення Mind-Map)

T: And now watch the video and try to remember as many activities as you can. (перегляд відео).

T: Look at the blackboard and let`s make a Mind-Map. (діти підходять до дошки, записують слова, які вони запам’ятали) Утворюють ментальну карту.



drawing

swimming

Taking photos

Making friends

Reading books

Playing the guitar



I like\ dislike

Watching TV

Playing basketball

singing

Walking in the parks

Playing

games

Listening to music

hiking

Riding a bike

dancing

cooking

  1. Presenting vocabulary. (Введення фразових структур)

T: Діти, скажіть мені, будь ласка, як українською мовою ви можете висловити своє уподобання або те, що вам не подобається?

Ps: Я обожнюю. Я ненавиджу. Я терпіти не можу і т.д.

Т: Так і в англійській мові, щоб висловити свої уподобання існують різні вирази. (окрім I like and I don’t like). Open your books at page 40 Ех.3

На дошці висить 3 смайлика, учні підходять, витягують фразу, читають і вішають до підходящого смайлика.

Зелені

Жовті

Oранжеві

It`s my favourite

I quite like.\

I don`t like.\

I like…but I prefer

I don`t mind.

I don`t enjoy.\

I love \I like…a lot

It`s O`K

I hate.\

I really enjoy…




I can`t stand

I really like…





I dislike.




  1. Speaking task. “Let’s talk about your free-time activities” (Розвиток навичок говоріння)

T: And now choose one smile from the box and make up a sentence about your likes or dislikes using activities from the Mind-Map. (Учні витягують смайлик і складають речення з фразою і одним із видів діяльності на Mind-Map.

  1. Relaxation (Фізкультхвилинка)

T: Stand up! Let`s relax a little and dance. (Розминка )

  1. Listening. (Розвиток навичок аудіювання)

T: Just now you`re going to listen to the dialogue .Take your smiles and when you hear your phrase raise it up .Look at Ex.1p.40 (учні слухають розмову підлітків і піднімають смайлики догори коли чують свої вирази)

T: Let’s check your understanding the dialogue. Answer the next questions. (Перевірка розуміння почутого. Вчитель задає запитання по діалогу, учні відповідають)



T: What activity does Eva like?


P1: She likes dancing.


T: What’s her favourite music?


P2: It’s hip-hop music.


T: Does Max like Dancing?


P3: Yes, he does.


T: And Sol, what about him, does he like dancing?


P4: No, he doesn’t.






  1. Reading (Розвиток навичок читання) GameBall

T: Come here and make a circle. You have to throw a ball from one to other and when music stops someone ,who has a ball, read the words on it and make up a sentence. Let’s start. (Грає музика. Учні кидають м’яч один одному, коли музика зупиняється, той у кого м’яч, читає слова і формує з них речення).

  1. Розвиток комунікативних навичок. (Метод «Карусель»)

T: Make two circles. Your task will be to ask your classmates about their likes and dislikes and write their names on the paper. (учні утворюють два кола, внутрішнє і зовнішнє .Вони отримують завдання на листочках. Мета: опитати своїх однокласників про їхні уподобання і відмітити на листочку)

T: And now take your sits and who wants to tell us about your friends likes and dislikes? (Учні зачитують інформацію, яку вони записали)

  1. Game “Crocodile”

T: Do you like playing games? Let’s play the game “Crocodile”. You’ll take smiles from the box, read sentences on them and show your classmates. They try to understand what you show. (Учні витягують смайлики з реченнями і намагаються їх показати).

  • I like playing football.

  • I don’t like reading.

  • I love dancing.

  • I hate singing.

  • I quite like drawing.

  • I quite like running.

  • I like swimming.

  • I can’t stand cooking.

  1. Reading (Розвиток навичок читання) Метод Runner

T: One by one come to the teacher’s table. There are two texts on it. Your task will be to read one sentence, go to your team and write it on the paper. Then the next student read the second sentence and so on.

(На вчительському столі лежать два листки з коротенькими текстами. Учні діляться на дві команди. Один за одним підходять до столу, читають і запам’ятовують одне речення, тоді біжать до команди і записують його. Далі біжить наступний, і так поки не перепишуть текст. Далі один з учасників зачитує, що у них вийшло.)

  1. My name is Max. I am 10. I live in London. I like playing football and basketball. I like playing computer games a lot. I don’t like going to school. And I hate doing homework. I can’t stand Maths and Reading.

  2. My name is Mary. I am 11. I live in Paris. I like dancing and singing. I enjoy listening to music too. I love helping my mother. I really enjoy doing housework. But I can’t ‘stand cooking.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Homework. ( Домашнє завдання.)

T: Open your daybooks and write down your homework WB p.36, p.40 (Learn the phrases)

  1. Evaluation. (Оцінювання.)

T: Today you`ve done a great job. I would like you not to stop learning English. (називаю імена учнів і словесно хвалю)

You were the best! You were quite on the top!

You did a lot of work! You worked better than previous time!

You could do it better! You couldn`t work worse!

You did really a good job! Your work was not bad!

You were excellent! You showed yourself witty!

You were not worse! You were well today!

  1. Summarizing. (Підбиття підсумків уроку.)

T: Our lesson is going to the end. Did you like our lesson? What activity did you like most of all?

P1: I love making the poem.\ Mind-Map.\ dialogues

P1: I like working in groups and discussing likes and dislikes

T: Good bye! Have a nice day!
скачати

© Усі права захищені
написати до нас