Ім'я файлу: 15 конспект Інтернет3 клас.docx
Розширення: docx
Розмір: 402кб.
Дата: 18.01.2021
скачати

Клас ___3__ (для старшої школи профіль класу)

Рівень програми з інформатики: стандарт (академічний, профільний, поглиблений)
Урок №7/10 (де 1 – порядковий номер залікового уроку студента, 10 – порядковий номер уроку за календарним планом вчителя)
ТЕМА. ПОНЯТТЯ ПРО ІНТЕРНЕТ.
Мета:

навчальна:ознайомити учнів із поняттям про інтернет та історію його створення;  про призначення та послуги  інтернету, службу WWW.

розвиваюча: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;

виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі, культуру спілкування, толерантність при роботі в парах.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань,формування вмінь.
Дидактичне забезпечення: підручник, комп’ютер, робочий зошит з друкованою основою.
Методичне забезпечення: вихідні відомості про підручник Морзе 3 клас.

План уроку

1. Організаційний момент. Актуалізація опорних знань (7 хв.)

2. Мотивація навчальної діяльності. (2 хв.)

3. Вивчення нового матеріалу. (15 хв.)

4. Фізкультхвилинка (1 хв.)

5. Усвідомлення набутих знань. (15 хв.)

6. Підведення підсумків уроку. Повідомлення домашнього завдання. (5 хв.)
Хід уроку

I. Організаційний момент. Актуалізація опорних знань.

Після закінчення перерви діти заходять до класу. Вітаємось. Нагадую дітям, що без дозволу вмикати комп’ютери та що-небудь чіпати з приладів заборонено.

Повторення правил ТБ

Учитель: Якви розумієте такі віршовані рядки?

Правил техніки безпеки дотримуйся, друже

Тоді з комп’ютером будеш у дружбі.

Діти у  вас на парті знаходяться картки  червоного та зеленого кольорів .Я буду зачитувати вам твердження якщо воно вірне ви підіймаєте  картку зеленого кольору з відповіддю «Так», а якщо цього не слід робити в кабінеті інформатики  то ви підіймаєте картку червоного кольору з відповіддю «Ні».

-     Бігати по кабінету інформатики .

-     Сидіти правильно

-     Слухати вчителя

-     Бездозволу вчителя сідати за комп’ютера

-     Викрикувати

-     Бити по клавіатурі

-     Їсти за комп’ютерами

-     Водити пальцями  по екрану.

-     Дотримватись вказівок вчителя
ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Діти сьогодні на уроці ми познайомимося з поняттям про інтернет, та переглянемо мультфільм що таке інтернет.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя

Колись дуже давно люди жили без електрики і відповідно не мали цих пристроїв що нині так поліпшують життя людині. Передавання повідомлень було справою складною і тривалою, завдяки винаходу електрики з’явилися перші пристрої, що полекшили та прискорили передавання повідомлень на відстані. Це такі пристрої як телегаф, телефон, радіо, телебачення.  Діти хто знає…

-         Що таке  телеграф?

-         Що таке Телефон?

-         Що таке радіо?

-         Що таке телебачення?

Та людство не зупинилося у винаходах   для швидкого опрацювання інформації було створений  комп’ютер.  В Україні вперше винайшов комп’ютер  Сергій Лебедів. Комп’ютери швидко  увійшли у життя людей. У науці замислилися, якщо комп’ютер вправно допомагає людині  опрацьовувати та  зберігати великі обсяги інформації,то може він впоратися зі швидким передаванням даних. От вони і вирішили об’єднати  кілька  комп’ютерів,  створити першу у світі комп’ютерну мережу.

    От таким чином було створену першу у світ всесвітню комп’ютерну мережу, яка тепер  має  назву Інтернет.

Інтернет -  це глобальна всесвітня мережа,яка зєднує комп’ютери по всюму  світі .

Учитель:   Діти послухайте вірш. І скажіть чому з кожним користувачів інтернету роком стає все більше?

Інформацію корисну

І новини про усе

Фільми, книги, мап, фото

Інтернет нам донесе

Із усіх куточків світу,

Друзів зможеш тут знайти,

Спілкуватись, грати в ігри.

І писати, їм листи

Учитель:   Чому користувачів інтернету стає все більше з кожним роком?

Діти читають статі підручника «Дізнаємося про службу Інтернет»

Учитель: переглянемо мультфільм про інтернет https://www.youtube.com/watch?v=X8HyrxqI4lg
ІV. Фізкультхвилинка

https://www.youtube.com/watch?v=t7FLa2FF2AI
V. Усвідомлення набутих знань.
Робота з картками

Діти зараз я роздам кожному картку. Підписуємо картки. Читайте уважно завдання .

Прізвище Ім’я __________________________________________

1.     Встанови відповідність. Кому допоможе Інтернет?

                                                                  

 
2. «Незакінчене речення»

1.                З’єднані між собою комп’ютери  утворюють____________________

2.                У  комп’ютерному  класі  комп’ютери обєднані в_______________

3.                Найдавнішою глобальною мережою є _____________________
VІ. Підведення підсумків уроку. Повідомлення домашнього завдання.

Учитель: - Що таке Інтернет?

-         Які можливості відкриваються перед користувачем мережі Інтернет?

-         За допомогою чого комп’ютери об’єднані у всесвітню мереже ?

-         Для чого потрібен модем?

Домашнє завдання
С. 57 – 60 Завдання 5 с. 61
скачати

© Усі права захищені
написати до нас