Ім'я файлу: Частини тіла 1.docx
Розширення: docx
Розмір: 421кб.
Дата: 01.11.2021
скачати



ТЕМА: Частини тіла.

МЕТА:

ОСВІТНЯ: Вивчити тему «My Body».

НАВЧАЛЬНА: Навчати учнів розпізнавати і продукувати звуки, вчити вимовляти слова та вираз Ihaventgotдля достатнього розуміння під час ситуативного спілкування.

РОЗВИВАЛЬНА: Розвивати навички правильної вимови звуків, комунікативні здібності учнів, мовну здогадку, пам’ять, увагу, уяву, фонематичний слух; розвивати вміння працювати в різних режимах навчання.

ВИХОВНА: Виховувати культуру спілкування, бережливе ставлення до іграшок, любов до тварин.

ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань

ОБЛАДНАННЯ: підручник, картки для самостійної роботи, іграшки,тематичні малюнки, інтерактивна дошка.

Хід уроку

ВСТУПНА ЧАСТИНА

1.Привітання. Організація класу.

T: Hello, everyone! I’m glad to see you!

P: Hello! We are glad to see you too!

T: How are you today? Come here and show us a picture with your mood.

( Учнівиходять до дошки і обирають малюнок з смайликом, який показує настрій ).

P1: I am fine, thank you.

P2: I am so-so.



2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.

-На цьому уроці ми поговоримо про наше тіло.Ви вивчите нові слова, пограєте в ігри,виконаєте цікаві вправи.

- А щоб нового вихотілисьогоднідізнатись та досягти?

- А для цього нам знадобитьсяувага, старанність, знання та дружба.

Lets start our lesson!

3.Фонетична зарядка. Уведення в іншомовну атмосферу.

Сradle Song

Sleep, sleep, beаutу brіght

Dream іn gover the tоуs оf nіght.

Sleep, sleep: іn the sleep

Lіttle sоrrоws sіt and weep.

Вимова звуків та слів з ними хором та індивідуально.

[h] hand, hair

[ou] nose

[a:] arm

[e] leg

[ ] hand

[O] mouth

[i:] knee, feet

[u] foot

[ ] short

4.Лексична розминка.

Одного разу Mr. Tongue вирішив вимити дзеркало. Він узяв маленьку ганчірочку і почав дути на дзеркало і протирати його. Mr. Tongue дуже старався. Він легенько дув: [hhh] і витирав ганчіркою.

Прошу дітей допомогти язичком і показати, як він дув і витирав дзеркало. Слідкую, щоб звук [h] вимовлявся на видиху легко і протяжно: [hhh]. Нагадую дітям, що вони вже чули цей звук у слові Hello. Прошу їх вимовити слово Hello. Відпрацьовуюємо його вимову, запропонувавши дітям повторювати.

Одного разу вночі розігралася негода, подув сильний вітер [ u:], зашуміли дерева і полив дощ. Язичок прокинувся і став прислухатися до звуків зовні.

Спочатку він почув, як гупає сова на дереві [ u:], як зовсім близько пробіг пофиркуючи їжачок [ f ], [ v ] . Якась птах весь час повторював [ ʌ:].Язичок спав, і тихо дихав [ h ].Уві сні він чув, як стукає дощ по даху [ p ].А на ранок від бурі не залишилося й сліду. Виглянуло сонечко, заспівали пташки, задзижчали мухи [ð] . Язичок прокинувся, потягнувся як кішка [ŋ-ŋ-ŋ ], і  йому захотілося піти погуляти.

Він прочинив зовнішні двері і спочатку висунув тільки свій кінчик, а потім, осмілівши, вискочив з хати і побіг до ставка. Язичок розвеселився, став кидати в ставок камінчики [ b ], а потім вирішив скупатися.Вода була дуже холодна, але язичок про все забув і просидів в ставку довго - довго, поки не замерз [θ θ θ].Він повернувся в свій будиночок, кінчик його стрибнув на улюблене місце на стелі, але й там він продовжував злегка тремтіти. У поспіху язичок забув закрити двері, і вона заплескала [ w ]. Язичок її швидко закрив  і ліг в ліжко під ковдру.Не вдалося язичку вберегтися від застуди. У нього розболілося горлечко, почався кашель [ k ], піднялася температура, і він кілька разів чхнув [t ].Язичок лежав і до приходу лікаря тихо стогнав. Спочатку так  [ e ], а потім протяжніше [ e: ].Нарешті прийшов доктор, похитав головою, коли дізнався про купання :], і велів язичку сказати α:].

Але у язичка вийшло щось зовсім інше: дивне [ ə], потім [ i ] і нарешті [ i: ]. Доктор залишився незадоволений, і тоді язичок дуже постарався, але у нього вийшло тільки ].Довелося лікарю дати язичку гіркі ліки. Язичок проковтнув несмачну таблетку і сказав [ æ].Незабаром він заснув і снилися йому гарні кольорові сни.

ОСНОВНА ЧАСТИНА

1. Вивчення лексичних одиниць.

1).

- Погляньте на малюнки, що у вас зображені та повторюйте за мною слова.

2) Гра «colour and name»

Розмалюй частини тіла та проговори їх.


3. Робота з відео про частини тіла.

https://www.youtube.com/watch?v=SUt8q0EKbms

4.Розвиток навичок усного мовлення

1). Гра « Розкажи»

Show your body parts by showing body parts

For example:

I have two eyes, two ears, a mouth, a nose…

5.Фізкультхвилинка

Діти співають і торкаються тих частин свого тіла, які називають.

https://www.youtube.com/watch?v=kT9Hn3IXLUE

6. Робота на картках.

-Попрацюйте на своїхкартках. Підписати частини тіла.



7.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Підсумок уроку.

- Чого ви сьогодні навчилися?

- Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося?

2. Оцінювання учнів.

- Сьогодні ви всі працювали, були активні.

3.Закінчення уроку.

-Thank you for the lesson. Goodbye

скачати

© Усі права захищені
написати до нас