Ім'я файлу: Документ Microsoft Word (5).docx
скачати

Варіант № 23

1. Види спортивних ігор.

2) Бейсбол

Гра зародилася на території америки.Правила бейсболу не дуже прості, можливо тому і прихильників у цього виду спорту не так багато. Та й і висидіти на стадіоні 4-5 годин (саме стільки в середньому йде бейсбольний поєдинок) не так і просто.

2) Американський футбол

Як і в бейсболі, розібратися з правилами американського футболу не дуже просто. Проблема популярності цього виду спорту також і у часі. 3,5 – 4 години перегляду матчів на стадіоні із постійними паузами не дуже захоплює українських уболівальників.

3) Водне поло

Гра яка відбувається на території басейну.А ще однією із причин слідкувати за ватерполо є його динамічність і швидкоплинність. Матч триває всього 4 періоди по 8 хвилин. А голи можна побачити не менш красиві, ніж у футболі.

4) Флорбол

Флорбол – це різновид хокею в залі, у якому потрібно ключкою забити м’яч у ворота. Гра відбувається на звичайному паркетному покритті, а розміри майданчика – 20 на 40 метрів. Грають, як і у хокеї, три періоди по 20 хвилин. Завдання кожної із команд, що складається із 5 польових гравців та воротаря, забити м’яч ключкою у ворота. Цікаво, що у флорболі можна грати й ногами.

5) Бенді

Бенді або хокей з м’ячем – це такий собі футбол на льоду або хокей на футбольному стадіоні. Грають тут, як і у футболі, 11 на 11 на великому футбольному полі, яке залите льодом. Завдання гравців ключкою закинути м’яч у ворота. Як розумієте, такий вид спорту складно провести в організаційному плані, адже потрібно заливати льодом ціле поле або мати спеціалізовані великі льодові арени.

6) Хокей на траві

Грають у нього на спеціальному полі зі штучним покриттям. Розміри поля приблизно такі ж, як і у футболі. Грають 11 на 11 гравців 4 тайми по 15 хвилин.  Складність розвитку цього виду спорту полягає у специфічному покритті, на якому проводяться матчі. Таке покриття не підходить для проведення інших видів спорту, тому й потрібно мати окремі поля саме під хокей із м’ячем.

7) Сквош

Сквош – перший вид спорту у нашому списку не командний, а особистий. Сквош схожий на теніс. Тут також є ракетка, є м’яч і є два гравці, але замість сітки, є стіна, у яку кожен гравець по черзі має влучити м’ячем так, щоб суперник не зміг відбити. Грають у сквош у спеціальних закритих приміщеннях, приблизно 10 на 7 метрів. Хто переможе у трьох сетах – перегмагає у грі, а сет триває до 11 набраних очок або до переваги у два пункти.

8) Мотобол

Мотобол – такий собі футбол на мотоциклах. Грають у мотобол на полі за розмірами як футбольне, але покриття не трав’яне, а гареве або асфальтоване. Ворота схожі на футбольні, а от м’яч набагато більший. У кожній команді грає 4 гравці і воротар.

9) Спідвей

Вид спорту, пов’язаний із мотоциклами. Спідвей – це кільцеві перегони на коротку дистанцію на спеціальній гаревій доріжці. Із спідвею є як особисті чемпіонати, так і у парах і у командах.

10) Футнет

Цей вид спорту ще іноді називають тенісболом. Футнет – це симбіоз трьох видів спорту – футболу, тенісу і волейболу. У цьому виді спорту потрібно перекинути м’яч через сітку так, щоб він вдарився у поле суперника і той не зумів його переправити на протилежну частину майданчика. У футнет грають один на один, два на два, або три на три. Майданчик схожий на волейбольний, покриття також таке, яке використовується для волейболу чи футзалу.

2. Цілі та завдання МОК.

Міжнародний олімпійський .комітет є вищим керівним органом олімпійського руху, який володіє всіма правами на Олімпійські ігри. Утворений на конгресі в Парижі 23 червня 1894 р. МОК — це постійно діюча міжнародна неурядова організація, створена не задля одержання прибутку, в формі асоціації, зі статусом юридичної особи і спадковістю влади.

З 1915 р. штаб-квартира МОК розташовується в Лозанні на Плас дю Пале — Палацовій Площі.

У квітні 1968 р. муніципалітет Лозанни переселив штаб-квартиру МОК у замок Шато-де-Віді. Однак ніхто, крім Кубертена, з наступних президентів не знаходився постійно в Лозанні. У 1980 р. після обрання президентом X. А. Самаранч поселився у цьому місті і значно розширив сферу діяльності МОК. Від міської влади МОК одержав право побудувати новий будинок, будівництво якого було кінчено в 1986 р.

У 80-і роки змінилися і відносини між муніципалітетом Лозанни і МОК. Федеральна рада Швейцарії прийняла МОК юридичною особою на території країни, а потім надала йому статус міжнародної організації. У лютому 1983 р. була підписана угода, що визначає їхні взаємини.