Ім'я файлу: відкрите заняття.docx
Розширення: docx
Розмір: 19кб.
Дата: 19.10.2020
скачати
Пов'язані файли:
що кому належить.docx
Кругообіг води в природі.docx
гот.docx

Конспект інтегрованого заняття у середній групі
«Подорож до лісових звірят»


Мета:Продовжувати вчити дітей відповідати на запитання вихователя;
Удосконалювати навики вживання іменників, прикметників, дієслів, навички діалогічного мовлення;закріпити уявлення дітей про характерні ознаки осені,вчити помічати сезонні зміни в природі;закріпити навички кількісної і порядкової лічби в межах 5;повторити геометричні фігури;
Розвивати звя`зне мовлення, уяву, пам'ять,логічне мислення,дрібну моторику рук;
Виховувати вміння активного спілкуватися один з одним і вихователем.
Обладнання:Килимок,осінні листочки;іграшки диких тварин,роздатковий матеріал,олівці,муляжі дерев.

Хід заняття:

Привітання.
Організаційний момент- Діти сьогодні я знайшла лист під дверима нашої групи.

Давайте прочитаємо його!


Ой!Лісові звірята запрошують нас у гості,ну що ж відвідаємо наших звірят!?

Але спочатку відгадайте загадку:
«Голі поля, мокне земля
Дощ поливає, коли це буває?»
-Діти – Восени.
-В. – Правильно восени. А як ми можемо дізнатись що вже прийшла осінь. Назвіть мені ознаки осені.
-Діти– Холодно, йдуть дощі, опадає листя, жовтіє трава, відлітають птахи.
- Вихователь: Молодці вірно. А зараз для осені давайте сплетемо гарний віночок. Щоб сплести його треба, з кожним листочком називати гарні слова про осінь . Осінь яка?
-Діти : Золота, щедра, мила, чарівна, красива…
-Вихователь : Молодці. А хто знає вірш про осінь.
-Діти: Діти розповідають вірші.

-Вихователь: Діти як ви думаєте, що найкраще восени?
-Діти: Осінні різнобарвні кольори.

-Вихователь: Молодці, вірно. А чи хотіли б ви потрапити до осіннього лісу?
-Діти: Так.
-Вихователь: Ну що ж,вирушаймо!

А ми полетимо на чарівному осінньому килимку. Діти сідають на килимок прикрашений листочками і вирушають у подорож,промовляючи слова:раз,два,три килимок лети!

(Звучить музика осіннього лісу)
-Вихователь : Раз, два, три доторкнись
І в лісі опинись.
Між дерев у лісі йдемо
Йдемо по листю золотому.
Мов по килиму м`якому.
Ось і опинились ми у лісі. Ой погляньте нас уже чекають.


-Хто це?

Діти:лісові звірі.


Так звірі приготували нам сюрприз,різні завдання,виконаємо їх?

Діти:так.

Завдання від білочки:

Дидактична гра «Лісова математика»(з лего)

Білочка хвилюється чи вистачить їй кормів на зиму,давайте за допомогою лего- цеглинок порахуємо білині запаси.

Завдання від їжачка :

Дидактична гра «Осіння рахівничка»

Їжачок пропонує порахувати осінній урожай.

Вихователь:молодці виконали завдання.

Фізкультхвилинка

Завдання від Зайчика «Збери урожай»

Зайчик просить допомогти порахувати моркинки,і покласти в кошик.

Вихователь:молодці,наш зайчик не буде голодний.

Завдання від лисички:

Дидактична гра «Де чий будиночок»

Лисичка полює на курочку,давайте заховаємо її від лисички,і всіх решту свійських тварин також. Діти закривають віконця,геометричними фігурами з тваринами.

Вихователь:Молодці,виконали завдання.
Вихователь: Які ви в мене молодці, всім допомогли, всіх заспокоїли, а зараз давайте для всі наших гостей затанцюємо танок «Листопад».
-Вихователь: На згадку від осені подаруйте діти нашим гостям подарунок від осені. Ну все,час повертатися!Зручніше сідаймо на килимок і промовляємо:раз,два,три:килимок до нашої групи,лети!

Підсумок заняття:


Вихователь:чи сподобалась Вам наша мандрівка до лісових звірят?


Що найбільше сподобалось?


Чи хотіли б Ви ще побувати у звірят на гостинах?

Чиє завдання сподобалось найбільше?
скачати

© Усі права захищені
написати до нас