ФК (фп) – 23

Комплекс вправ на розвиток спеціальної сили футзалістів :

1. почергові присідання з положення стоячи обличчям один до одного (ноги нарізно, права чи ліва попереду) і впершись долонями в долоні партнера почергове згинання та розгинання рук з подоланням опору партнера;

2. стоячи спиною один до одного і взявшись під руки в замок, робити глибокі пружні присідання;

3. зпригуючи з висоти 30-50 см на обидві ноги з подальшими ривками на 10-15 м або із стрибком вперед - в сторону

4. поштовхом однієї ноги з приземленням на іншу;

5. поштовхом обома ногами, кидки м'яча, затиснутого між ногами, вперед-вгору, назад-вгору стрибком;

6. удари по м'ячу ногою на силу і точність з різних положень в тренувальну стінку або ворота;

7. удари по м’ячу на дальність;

8. удари по м’ячу головою в стрибку.

Комплекс вправ на розвиток ігрової витривалості футзалістів :

1. чотири хвилини ходьби та чотири хвилини швидкісного бігу — так виконати чотири підходи. Спробувати додати до вправи роботу з м’ячем між фішками;

2. гру можна розподілити не на 2, а на 6 таймів по 15 хвилин, але в такому мікротаймі гру вести в швидкому темпі, а по мірі зростання розвитку витривалості гравців інтервали відпочинку між таймами поступово скорочувати до нуля, а темп гри не знижувати;

3. 5 хвилин стрибків із скакалкою;

4. біг стрибками з виносом уперед коліна з достатньою довжиною та максимальною частотою;

5. біг з підняттям стегна з середньою довжиною та частотою рухів;

6. біг на максимальній швидкості 30-60м;

7. упор присівши упор лежачи, присівши з подальшим вистрибуванням вгору;

8. стрибки вгору з високим підніманням колін.

Комплекс вправ на розвиток спеціальної швидкості футзалістів :

1. п’ять раундів по 50 метрів з мотузками, з 30-секундними паузами між ними;

2. рух між 10-20 фішками з м’ячем, які розташовані зігзагом, при цьому потрібно збільшувати швидкість по мірі просування;

3. човниковий біг відрізками 5-30 м;