Ім'я файлу: Критичне мислення.docx
Розширення: docx
Розмір: 10кб.
Дата: 30.01.2022
скачати

Куроп’ятников Антон, ПОЦТ-21м

Конспект уроку інформатики та ІКТ

Тема: Глобальна комп’ютерна мережа Інтернет

Мета: 

навчальна – за допомогою стратегій критичного мислення узагальнити знання учнів на тему «Мережа Інтернет»

виховна – розвиток пізнавального інтересу, усвідомлення своєї значущості в освітньому процесі;

розвиваюча – розвиток логічного мислення, пам’яті, уваги.

Хід уроку

І. Організаційний момент: привітання, постановка цілі та мети заняття.

Доброго дня, шановні учні! Я радий бачити вас на своєму уроці інформатики. Давайте постараємося налаштуватися на позитивну хвилю та побажаємо один одному удачі та успіхів!

Для початку, пропоную згадати що ми вивчили на минулому уроці, Вами було обрано теми, на які Ви написали ессе. Чи є бажаючі зачитати свої роботи?

ІІ. Розминка.

Щоб дізнатися, чому буде присвячено сьогоднішній урок, давайте розгадаємо кросворд (застосовується метод «Яскрава пляма»).

ІІІ. Перевірка знань.

*Відбувається демонстрація відео-ролику, після його перегляду застосовується метод «Мозговий штурм»*

– Яка інформація виявилася вам знайомою? (Відповіді учнів)

– Про що думали інакше? Чому? (Відповіді учнів)

Працюючи з вашими питаннями: я попрошу називати їх, розподіляючи на «товсті» та «тонкі» (Прийом ««товсті» та «тонкі» питання»).

Давайте пригадаємо, які питання називаються «тонкими»? (вимагають однозначної відповіді) «Товстими»? (вимагають розгорнутої відповіді).

– Як ви думаєте, для чого ми виокремили ці питання? (Щоб на них отримати відповіді.)

– Отже, ці питання чим є сьогодні на уроці? (Завданнями, які потрібно вирішити.)

– Якою інформацією потрібно володіти, щоб відповісти на деякі?

ІV. Домашнє завдання.

Виконати творче завдання – створити груповий проект на тему «Небезпеки Інтернет простору».

V. Заключне слово.

Ви сьогодні добре попрацювали. Дякую за працю, цікаві думки, творчі знахідки! Щиро дякую за плідне спілкування!
скачати

© Усі права захищені
написати до нас