| 1 2 3 4 5 6 7
Ім'я файлу: Практика_зошит_практиканта (2).doc Розширення: docРозмір: 238кб.Дата: 04.01.2021скачатиПов'язані файли: 1.docxСамоаналіз і аналіз індивідуального заняття ____________________________________________________________________
схема самоаналіз
1. Загальні, відомості про заняття:
Тема. Корекційна мета: /освітня, розвивальна і виховна/. Обладнання: дидактичний матеріал, дзеркало та ін.
2. Хід заняття::
Організаційний момент: розвиток ручної моторики, ритму, мовного дихання, голосу, слухового сприймання і уваги, психогімнастика.
Підготовча робота: артикуляційна гімнастика та характеристика звука за артикуляційними і акустичними ознакам, постановка звука(за наслідуванням, механічним способом, від інших звуків, від артикуляційного укладу), згідно з індивідуальними планами та планами фронтальних занять.
Робота над звуковимовою: вимова звуків в прямих відкритих, обернених, закритих, зі збігом приголосних складах і в складових рядах; автоматизація звука в простих односкладових, двоскладових, зі збігом приголосних, простих двоскладових словах в середині й у кінці, в трискладових словах.
Робота над диференціацією звуків: попередня роботи над кожним із змішуваних звуків (уточнення артикуляції з опорою на зорове, слухове, тактильне сприймання, кінестетичні відчуття, виділення звука на фоні складу слова), порівняння змішуваних звуків (у вимовному і слуховому варіантах, імітація складів, вимова звуків у словах).
Робота над формуванням граматично правильного мовлення: закріплення звуків: вимова звуків у реченнях, віршах, у зв’язному мовленні.
Підсумок заняття.
Домашнє завдання.
|
|
Дев'ятий - п'ятнадцятий день практики
Самостійна професійна діяльність студента. Проведення фронтальних, індивідуальних занять за темами, згідно перспективного та календарного планування логопедичної корекції.
Самоаналіз і аналіз фронтального заняття
Схема 1 Загальні відомості про заняття: /.
Тема. Корекційна мета: /навчальна, розвиваюча і виховна/.
Обладнання.
Хід заняття:
Організаційний момент. Повідомлення теми. Новий матеріал. Закріплення нового матеріалу. Робота над фонематичними процесами. Вимова звуків в складах, в складових рядах і словах Робота над лексикою. Робота над граматичною будовою. Фізкультхвилинки. Робота над реченням та зв’язним мовленням.
Аналіз змісту корекційного впливу:
Відповідність змісту вимогам програми. Відповідність змісту віковим можливостям дітей. Розвиток сенсорних і моторних функцій. Оформлення кінестетичної основи, артикуляційних рухів. Розвиток мімічної мускулатури. Розвиток пізнавальних процесів (увага, пам’ять,мислення …). Розвиток емоційно-вольової сфери. Розвиток ігрової діяльності. Формування особистісних рис.
Майстерність логопеда:
Знання дітей та індивідуальний підхід. Контакт з дітьми, уміння активізувати. Раціональне використання часу. Методи і прийоми корекційної роботи. Мовлення вихователя.
Висновки.
Виконання програмового змісту занять. Позитивні сторони заняття. Доцільність прийомів і методів логопедичної вимови. Загальна оцінка заняття. Зауваження та поради студенту практиканту.
| самоаналіз
|
| 1 2 3 4 5 6 7
скачати
|